MORRIS , WILLIE F
HARRISBURG
PA
$20,000.00
VASQUEZ-GONZALEZ , JOSE A
BETHLEHEM
$5,000.00
TULIPANO , RICHARD J
BUSHKILL
DONG , HOA
CORAOPOLIS
TOWNSEND , WILLIAM E
DOWNINGTOWN
GAFFNEY , KEVIN A
JEFFERSON TOWNSHIP
CALLAHAN , JAMES
MOUNT CARMEL
KEOVORAVONGSA , CHANTHONE
NORRISTOWN
KEOVORAVONGSA , CHATHONE
DONG , QUY
PITTSBURGH
MASTERMONICO , DARLENE
SAVER , STEPHEN P
HUNTER , MARY J
SALIX
MCELROY , CRYSTAL T
UNIONTOWN
CHAMBLISS , OPHELIA M
WEST YORK
ALEXANDER , JOHN L
ABINGTON
$2,500.00
LEWIS , BARBARA
SAUNDERS , STANLEY
WATTO , MELISSA A
ALBRIGHTSVLLE
CURENTON , LUCIOUS
ALIQUIPPA
KNISLEY , LINDA M
PIROLI , MARGARET
SWAN , RICHARD J
TUCKER , DOROTHY
WILLIAM , KENNETH L
WILLIAMS , JERRY
BELL , JAMES E
ALLENTOWN
BUTLER , DOROTHY M
DUNBAR , KATIE
TIRADO , FRANSHESKA M
TORRALES , ELIZABETH M
WEBER , HASANI N
BALLOU , JOE A
ALLISON PARK
JOHNSON , MAURICE Q
SHAFER , JOHN R
BARR , VERNA J
ALTOONA
BEVINO , FRANK
AMBLER
BEVIVINO , FRANK
DEKRO , JOHN B
GABRICK , ELIZABETH A
GROSS , STEVEN
VOTTA , ANTHONY
MIESSE , CINDY A
ARCHBALD
DENO , LLOYD
ASHLEY
DENO , LLOYD W
MCMULLEN , STEVEN F
ASHVILLE
KRAMER , ANDREW W
ASTON
RUPP , DOROTHY
SCHMIDT , JOHN M
THOMPSON , ALLEN C
YACYK , WILLIAM M
COLLETTI , MARIA
AUDUBON
LOPEZ , PEDRO
AVONDALE
LOPEZ JR, PEDRO
DIBBLE , ARTHUR D
BEAVER
HAYWARD , DEBBIE
BEAVER FALLS
ALESSIO , DIANA J
BELLE VERNON
DEWITT , DONALD
ROSKEVITCH , CELESTE
COLEMAN , HOLLIE T
BELLMAWR
NJ
KLEIN , JESTINE R
BELMONT
LOCHER , CHARLES R
HANNA , DIANA E
BENSALEM
KURYLUK , WILLIAM A
MCDERMOTT , MICHAEL
MILLER , STUART
ALLEN , ALTHEA J
FOX , GERALD
GENOVESE , FRANK D
NUNEZ , JAIME
SOLIVAN , JESUS
STOFKO , MELINDA L
WILSON , KERMIT
LAMASSA , DENISE D
BIRDSBORO
LOMBARD , STEVEN J
BLACKWOOD
WALTER , THOMAS E
BLOOMSBURG
FISCHER , JOHN
BON AIRE
COLEMAN , KURT
BOOTHWYN
DUNN , WILLIAM F
BROWN , PHYLLIS L
BRADDOCK
DIXON , LENA M
NOMLIN , MAMIE
RIGGINS , DERONICA
LAMB , RONALD E
BRENTWOOD
CRAIG , ANNETTE
BRIDGEPORT
CRAIG , ANNETTE L
FORREST , JAMES W
BRISTOL
GRIFFITH , JOSEPH M
BROOKHAVEN
JACKSON , KAREN L
STEWART , SIMONE
STINSON , TERRELL
WHARTON , JOSEPH
ALESSANDRINE , ANTHONY
BROOMALL
ALESSANDRINE , ANTHONY M
MOORE , JESSICA M
BROWNSVILLE
HEMMER QUATE , PAUL F
BRYN MAWR
JAMES , KAREN P
BUHL
NAPOVANIC , ELIZABETH J
BUNOLA
GEREMIA , MARGARET
BUTLER
SANDERS , RANSOME H
BUTZTOWN
DAVIS , KENNETH A
CAMDEN
CONFER , KRISTA M
CANONSBURG
ILYANKOFF , MARGARET A
ELTZ , ALICE B
CARBONDALE
MIRACLE , EDNA
CARLISLE
FIORI , JAMES P
CARNEGIE
NAYLOR , BEVERLY
CASCADE
MD
IMMEDIATO , PHILIP J
CHADDS FORD
CAIN JR, CLAUDE
CHAMBERS HILL
ROTOLO , KAREN M
CHARLEROI
CLEARY , FRANCIS X
CHELTENHAM
DRUMMOND , WILLIAM H
STRATTON , RAYMOND A
ALLEN , ORAN
CHESTER
ALMOND , RICHARD L
AYRES , PATRICIA A
BACON , JOHN J
BEARD , PHINEZY J
BEARD JR, PHINEZY
CLARKE , HUBERT A
DAVIS , ANGELENE
EVANS , KAMIRA A
GREEN , SANDRA
GREEN , SANDRA L
HOLT , JOSEPH
JONES , CARL S
KNIGHT , MARY
MCDANIEL , LARRY H
SHOCKLEY , ELLA S
TILLERY , ODELL
WHITTAKER , ENID F
WRIGHT , SANDRA D
DIPALMA , JAMES R
CHESWICK
JAMISON , PAUL
CLAIRTON
KING , ANDRE
BRAZ , JOAQUIN
CLARKS SUMMIT
GALLAGHER , MARTIN R
PHILBIN , ROBERT E
CATRAMBOWE , MARGARET
CLIFTON HGTS
DEMEGLIO , EDWARD
ROBINSON , KADEDRA
WARD , ROBERT
BROWN , MICHAEL
COATESVILLE
FREDERICK JR, BECKETT C
LONG , MARGARET M
MIDDLETON , DAVID A
MILES , DONNIE G
MOORE , JEFF
LADISIC , PETER
COKEBURG
KIRK , EDWARD J
COLLINGDALE
LARRY , TOM
MAJERCZAK , STANLEY J
BECKER , STEPHEN M
COLMAR
LUBICH , STEVE
CONNELLSVILLE
CASEY , DENISE A
CONWAY
KELLER , EDWARD J
WEARS , SHIRLEY M
BALTIMORE , SARAH E
LIMBARLINA , DOMENICO
LYLES JR, ANDREW
PERETIC , ALAN J
CRAFTON
SHEROKE , ROBERT
CRANBERRY TWP
DEJESUS , RODOLFO
CRESCO
CORIE , PAUL D
CRESSON
BALDWIN , BRENDA
DARBY
DANDRIDGE , WHITNEY B
JAMES , PHYLLIS
KACHASHEENICKA , SAVAGE
LAIDLAW , JANICE M
SAVAGE , KACHASHEENICKA
ZEBLEY , THERESE S
POWELL , SALLY
DARLINGTON
SONUTA , ANITA
DAVIDSVILLE
WARD , DOUGLAS J
DAWSON
CHEARNEY , VALERIE M
DONEGAL
CHAPMAN , MARY L
DOVER
SIPE , RONALD
KEMPER , VINCENT
MAZZULA , VINCENT
MATTIOLI , DEBORAH
DREXEL HILL
PASCAL , CAROL
ELNICKI , JOSEPH
DU BOIS
DAVIS JR, JAMES E
DUQUESNE
POMMER , ERIC C
RODGERS , TERRIE L
GRAY , CONSTANCE A
E LANSDOWNE
RODNEY , PIERRE L
GACHETTE , MICHAEL R
E STROUDSBURG
MILLER , DAWN
STOUT , JOSEPH R
STOUT JR, JOSEPH R
STROUT , CHRISTINE D
STROUT JR, JOSEPH R
DILL , ANTHONY V
EBENSBURG
KEITT , DAVID
ELKINS PARK
MCMAHON , KWAME
NGO , ANH D
TOWNSEND , ROBERT
BONAZZOLI , SHIRLEY L
ELLSWORTH
FRAZIER , FAYE A
ELVERSON
GEIGER , AGNES A
BARNES , KEITH A
ERIE
BARNEY , DALE E
BRINK , ANDREW D
CALABRESE , GRACE M
CARPENTER , GARY P
CARTER , BILLY J
CRAWFORD , KATHI A
DELEON , RAFAEL M
DONOVAN , RICHARD E
GRAHAM , CLIFTON LEE
HUTCHINSON , MICHAEL P
JACOBOSKI , RONALD H
MORALES , ROSA M
PETERS , MILLARD L
POPHOFF , DANIEL
RODRIGUEZ-SERANO , LUIS
RUBAN , ALEX
SANFORD , ANN L
TOROK , JOSEPH
MICELI , DAVID
ETTERS
CLEVELAND , CLAVIN T
EWALT
THOMPSON , JUARON C
HARRIS , BETTY J
EWING
BUSH , CATHERINE A
EXETER
DEANGELO , KIMBERLY A
MAJEKES , MARTIN R
VOGLE , CHRISTOPHER D
AUTREY , STEPHEN N
FAIRFAX
VA
MAUL 3RD, JOHN M
FAIRLESS HLS
CHESCO , RITA
FLOURTOWN
JONES-EDDINS , ANGELA L
FOLCROFT
MARCHETTI , REGINA L
KENNY , THOMAS
FOLSOM
TELLE , MICHAEL R
BARR , ELIZABETH
FSTRVL TRVOSE
SHIFTY , WILLIAM J
BENCZAK , JAMES
FT WASHINGTON
BENEZAK , JAMES
MILLER , DAVID
GARNET VALLEY
QUILES , MARIA R
GEORGE SCHOOL
QULLES , MARIO R
PETROZZINO , ROBERT
GIRARD
OH
COLIHAN , JOHN M
GIRARDVILLE
MAJZER , SANDRA
GLASSPORT
MAJZER , SANDRA L
STANGELO , MARILYN
WAGNER , JANINE M
WARREN , JOHN
KOHN , SHARON
GLENOLDEN
LEE , WILLIE M
GLENSIDE
HARRISON , VERGUE L
GREEN HILLS
HOWARD , CARL B
BODEN , EDWARD T
GREENOCK
JULIAN SR, JOSEPH
GREENSBORO
DOMASKY , THOMAS J
GREENSBURG
FESTKO , MARY M
PHILLABAUM , JASON M
SCHWICKRATH , PAUL
SCHWICKRATH , PAUL J
STEFANIC , ROSEANN L
ZUPAN , LINDA J
YEDINAH , MARY
HAMLIN
DAVIS , EDWARD
HARLEYSVILLE
HEPWORTH , JOSEPH
BLACKWELL , ORA L
BLACKWELL , ORALEE
BROWN , DEBRA J
CESARE , LUIS E
FISHER , KENNETH E
JONES , FRANCIS
JONES , KEANNETH G
LAWSON , ELEASE R
LOGAN , EUGENE A
MORRISON , ROBERT L
MUTHERSBAUGH , NANCY A
NAUSS , KEVIN K
NAUSS , ROBERT E
NGUYEN , MINH
PUGLISSE , LINDA M
ROSS , JOAN C
SCHROY , GEORGE
SMITH , DESI
TURNER-BARTTEE , DARLENE M
WILLIAMS , SUSAN M
RUSH , MICHAEL F
HARVEYS LAKE
HESTON , THERESA H
HAVERTOWN
GRISSLER , ROBERT F
HAWLEY
WALTON , JOSEPH A
HAZLE TOWNSHIP
LUTZ , BARBARA
HAZLETON
YANAC , MARK P
BURKEY , WILLIAM T
HEGINS
DOSTER , LORETTA A
HELLERTOWN
GADOLA , JOHN J
HERMITAGE
GILSON , ALFRED
MEISS , KATHLEEN L
BARRYMORE , RENEE L
HOLIDAY PARK
RICE , CARLOS
HOMESTEAD
WILBERT III, THOMAS C
JOHNSON , OSCAR
HORSHAM
PATEL , SMITA
BAILEY , JACQUELINE
HUNTINGDON VY
MUSKOVAC , NICK
HYDE PARK
SASSO , JOHN
SHEAFFER , CRAIG M
ICKESBURG
SHEAFFER , CRAIG W
MANIAUL , MARILYN G
IMPERIAL
MEYER , HARRY E
INDIANA
POWELL , JASON
INDIANAPOLIS
IN
POWELL , JASON A
MAHKOVIC , DIANE M
IRWIN
REED , GERALDINE
SWEET - MIENT , VICKI J
SWEETMIENT , VICKY J
ALLEN , PATRICIA A
JAMESTOWN
MILLER , RICHARD K
JEANNETTE
SHADLER , JOYCE M
HWANG , GUI D
JENKINTOWN
SCHWEYER , AGNES M
HART , PATRICE N
JOHNSTOWN
KING , CRAIG B
NAJJAR , MICHAEL
PERRY , JAMACA M
SNYDER , SUSAN M
UITALIE , JOHN
URBAN , MATTHEW
WACHS , JAMES E
ACOSTA , WILLIAM
KENNET SQ
GORMAN JR, WILLIAM D
MADRON , JOAN A
KUROUSKY JR, ANDREW
KINGSTON
TRAN , THOAL L
LAFAYETTE HL
FLAX , MARC
LANCASTER
FREYTES , FRANCISCO
NORTON , PATRICIA
PEREZ , ADILIA
SUMMITS , JOHN
TROUBLEFIELD , MARY C
WRIGHT , BOBBIE J
MILLER , DENNIS H
LANDENBERG
BAZZEL , JOHN I
LANGHORNE
JAREMBACK , MICHAEL A
RUSH , KIM M
SHUBECK , JOHN T
LANSFORD
BODNER , EDWARD C
LATROBE
MYERS , IRENE M
GILMORE , JESSICA C
LAURELDALE
HANCOCK , BETTY L
LEBANON
MCGINN , JAMES
LEESPORT
MOTOLA , JULIE R
LEHIGHTON
SGAMBATI JR, DONALD L
LEVEL GREEN
ARONIS , BEVERLY A
LEVITTOWN
ARONISS , BEVERLY A
NAYLO , KATHLEEN L
ELKO , RAYMOND
LIBRARY
ELLIS , THERESA L
LIGONIER
SEGER , RICHARD M
LINESVILLE
STEELE , ROBERT W
LITITZ
EGOLF , HELEN L
LITTLESTOWN
HUFFMAN , NANCY A
LOYALHANNA
BENSON , CURTIS C
LYNNEWOOD
BROWN , DONALD E
MOBLEY , PAULETTE T
REMBERT , TRUMAN
SHEEKEY , JOSEPH P
MAPLE SHADE
RUSHTON , ROBERT M
MARCUS HOOK
KOTT , PATRICIA
MCADOO
TATE , CHERI L
MCCLELLANDTWN
KERECZ , DAVID F
MCKEES ROCKS
PETRELLA , ROBERT A
WASEK , JOSEPH
WILEY , PAULETTE D
WOLBERT , WILLIAM
ALLEN , CHARLES
MCKEESPORT
SARNOSKI , KATHERINE
MECHANICSBURG
DURNELL , JOHN C
MEDIA
SEENEY , MILTON
JOHNSON , CLIFFORD W
MERCERSBURG
ANGELO , NORIO S
MERRITTSTOWN
DONALDSON , DAVID
MIDWAY
DONALDSON , DAVID R
BARRETT , THOMAS M
MILANVILLE
GICPIN SR, KENNETH S
MILLSBORO
GILPIN JR, KENNETH S
PROSSEDA , ALBERT M
MILTON
ALISAUCKAS , STANLEY J
MINERSVILLE
FARRIER , MARJORIE
MOHRSVILLE
FARRIER , MARJORIE G
CALTURY , WANDA J
MONACA
PUCEVICH , STEVE
RENZO , DAVID F
CAMERON , PATRICIA
MONESSEN
MIZERAK , JOSEPH
MONONGAHELA
SMOOT , KIMBERLY A
CAPO-GIBSON , DONNA M
MONROEVILLE
MCGEORGE , MICHAEL
WERNER , EUGENE
WERNER , EUGENE J
CHRISTIE , HUGH E
MONTGOMERY
HEISER , THERESA
MORGAN
HASSELL , HAROLD
MORRISVILLE
KRIEGER , ANNA
MARCELLO , RUTH
RADZAI , ANNA
DANIELS , DARCY L
MOUNT LAUREL
KEIL , ELAINE
MOUNT OLIVER
PIETZAK , STEPHEN D
TIRPAK , EDWARD J
MOUNTAIN TOP
HANNA , RICHARD M
MOUNTVILLE
JOHNS , PAMELA L
LEE , TRACI L
MT PLEASANT
PETRULLI , CHAROLETTE
BLAZEVICH , MILAN J
MUNHALL
GONZALES , PAULETTE B
MCDANIEL , ESSIE L
ROHAN , LUCY
WILBERT , THOMAS
GIBSON , SHERRIE L
N HUNTINGDON
SABOL , JOHN A
GENES , JOHN J
N VERSAILLES
MURTAZA , ALI
SANDS , JONATHAN
BRUZA , RONALD J
NANTICOKE
GONZALEZ , RAEANN M
NEFFSVILLE
GLAAB , MARY I
NEW BRIGHTON
PACITTI , JAMES P
WHITE , ORDIE
COLALUCA , FRANK
NEW CASTLE
COLALVCU , FRANK
NEELY JR, GERALD
WINTERS , WILSON N
DE
FREYNIK , CHARLES
NEW KENSINGTN
FREYNIK , CHARLES J
HEYER , CARL W
LEON , KENDAL E
MCFADDEN , THOMAS J
NEW STANTON
STURTZ , DENISE M
JUHN , YONGA
NEW YORK
NY
YONGA , JOHN
YONGA , JUAN
DIXON , GIENDELLE C
NEWARK
MANSON , KELVIN
MANSON , KELVIN S
MANSON , KEVIN
TRAFALSKI , ITALY R
NEWFIELD
WESLEY , OTIS
HE , ZHANG WANG
NEWTOWN
QUILES , MARIA
SHAPIRO , DENISE L
NESKO , EILEEN A
NEWTOWN SQ
ZINGANI , EARL
ZINGANI , EARL D
ADAMS , JAMES N
GRINSTEAD , PAULINE A
JACKSON , WILLIE E
SPENCER , FRED
THPMPSON , JEROME
WELLS JR, WILSON
PETTIGREW , GINGER D
NORTH APOLLO
BUSS , WANDA A
NORTHAMPTON
BAJLICK , MARY
NORTHUMBERLND
FRELKIE , DAVID
NORWOOD
STAHLMAN JR, ROBERT C
OIL CITY
FISH , DAVID A
OLD FORGE
SOURYAVONG , CYNTHIA
ORANGE PARK
FL
CRINITI , KAREN M
ORELAND
GRIER , CAROL P
OXFORD
RAMSEY , DOUGLASS
TAVONI , DAVID
RODGERS , GINGER L
PALMERTON
HECHT , WILLIAM H
PALMYRA
MARTIN , JAMES H
SAMPLE , BRANDON M
ZIELINSKI , JOSEPH M
PAOLI
CHRISTIE , KEVIN
PARKESBURG
HUMPHREY , CAROLYN A
PENBROOK
TUCKER , TERENCE D
BRUNSON , ERNEST
PENNSAUKEN
COOK JR, MARCELL N
PEREZ , ANGEL L
WASHINGTON , NORMAN W
MOORE , CHARLOTTE
PERKIOMENVLLE
MOORE , CHARLOTTE Y
GRAY , TONYA D
PERRY SQUARE
AKINES , DAVID C
PHILADELPHIA
AKINS SR, SYLVESTER
ALFORD JR, ROBERT
ALLEN , GREGORY
ALLEN , MARLOWE L
ALSTON , CHARISSE
ANDERSON , ANGEL
ANDERSON , BARBARA
ANDERSON , FRANK C
ARNETT , TERRY N
ARRINGTON , ALLBAIN
BACON , CLINTON R
BACONE , ROBERT E
BAILEY , BRIAN A
BAILY , BRIAN A
BAKER JR, NORMAN
BANKS , CHARLETTA V
BARBARO , MELISSA A
BARNES , TYESHA
BAUER , LINDA L
BAYTON , EARLIE M
BEALE , JOANNE M
BELL , CYNTHIA
BELL , DAVID W
BELL , KIMBERLY ANN
BELL , LEONA
BELL , PLEASANT
BENEDETTO , ANTHONY
BENSON , ERIC
BENTON , JANET E
BLACK , JAMES
BLACKMAN , TRACEY
BLACKSHEAR , MICHAEL S
BLACKSON , TERENCE A
BLAKEY , JANICE
BOLLING , EMMA L
BONIFACIO , IRIS
BOYD , DEBORAH
BRADLEY , DEBRA
BROWN , IRVING
BROWN , LEMORIA
BROWN , NAOMI L
BROWN , PHILOMENA
BRUCE , VERONICA
BRYANT , MARY
BRYANT , MILLER
BUONPUSTORE , BRIAN
BURGESS , ANTOINE O
BURTON , ROGER R
BURWELL , RALPH
BUSH , CONSTEN
BUTLER , HYATHA B
BUTLER JR, MARK J
BYRANT , MILLICENT
BYRD , CURITA N
CAMP , CAROLINE
CAMPBELL , LORRAINE M
CAMPBELL , MARIE
CANNING , CHRISTY
CANNING , CHRISTY M
CANNON , JAMES J
CAPO , FERNANDO
CARASTRO JR, MARIO M
CARROLL-SINCERE , MAURICE A
CHAMBERS , MICHELLE C
CHANDLER-HARRIS , TANYA Y
CLARK , PATRICIA
CLARK , PATRICK M
CLAYTON , MARK D
COLE , FRANCIS
COLE , NORMAN
COMBS , DOROTHY
COOPER , HATTIE M
CORBIN , MARVIN L
COSSIE , MINNIE L
COTTON , JOSEPH
COWGELOSI , JEFFREY W
COX , WILLIAM E
CRANE , JOHN
CRANE , JOHN W
CRUMP , LOIS T
CRUZ , LUIS M
CURRY , VANESSA L
DANIELS , JENNY
DATTS , STEVEN R
DAVIS , VELMA C
DAVIS , WATSON N
DE REIVICH , SILVA J
DEREIVICH , SILVA JOAO C
DEVERO , ELLIS
DIAZ , MARY E
DIF-DERICO , RAYMOND
DIXON , CALVIN
DIXON , EVELYN
DIXON , EVELYN L
DOWNER , VERONA M
DOWNING-WRIGHT , ELAINE
DUBOSE , PEARLIE
DUPREE , CYNTHIA M
EADDY , TOMMY
EDMOND JR, GEORGE
EGGLESTON , CLARENCE
ELLIOTT , BONNIE
ELLIS , EARLINE
EPPS , JOHN
ESTRADA , BENJAMIN
EVAN , ALBERT T
EVANS , ALBERT T
EVANS , GLORIA M
EVANS , SHIRLEY
FALTZ , JUANITA E
FALU , PEDRO
FEASTER , NANCY M
FIERRO , ROSARIA
FLANAGAN , SALLIE
FLOOD , PATRICK
FOOTMAN , KATIE
FORBES , PHILLIP A
FORD , CARNELIUS D
FORD , REGINALD
FRATER , MARCELLA
FRIERSON , BARBARA
FUEGEL , MARGARET M
FURLONG , GARY J
GABOR , LESLIE L
GANT , THOMAS
GARNER , BARBARA
GARVIN , MARY L
GILLESPIE , JANE
GILLIS , CAROLYN L
GONZALEZ , ANTONIO
GORDON , LISA
GORDON , LISA R
GRIFFITH , AUGUSTIN
GUERRIERO , FRANK
GUZMAN , NILO L
GUZNAN , JOSE A
HACKSTT , SHARON
HAGERTY , JOSEPH
HALL , VERONICA A
HARDEN , LEWIS S
HARDEN III, LEWIS S
HARPER , ALMA M
HARREY JR, ALBERT E
HARRIS , CARMELIA
HART , BRIAN J
HARVEY , ALBERT E
HARVEY JR, ALBERT E
HAUGHTON , CHARLES
HAUGHTON , CHARLES C
HAUGHTON , HENRIETTA F
HAUGHTON JR, CHARLES C
HAWTHORNE , EDGAR S
HENDERSON , DEBRA
HEPBURN , CINDY M
HEPBURN , CLARENCE R
HILL , ROBERT
HILL , WILLIE
HOGAN , NICOLE
HOLLAND , ERNESTINE
HOPKINS , HANNAH
HOWARD , WILLIAM
HOWARD , WILLIE L
HUERTA , MIGUEL
HUGHS , MELVIN B
IANNUZZI , MICHAEL
ISAAC , EVANGELINE T
ISHMAEL , SHIRLEY
JACKSON , JOHN
JACKSON , LOVEY L
JACKSON , MERIAM L
JENIFER , VALERIE L
JOHNSON , COREY L
JOHNSON , DARLENE
JOHNSON , DEBORAH
JOHNSON , EDDIE
JOHNSON , KEVIN
JOHNSON , LATIFA R
JOHNSON , LEE A
JOHNSON , TAUBAH E
JOHNSON JR, JOHN
JOHNSON JR, RONALD
JONES , AMANDA
JONES , JEROME N
JONES , LYNETTE D
JONES , ROSE B
JORDAN , ELBERT
KENNEDY , JAMES
KENNY , JAMES
KINGSMILL , CHARLES J
KITTRELL , JANEEN
LANGAN , DENNIS
LATIMORE , RAYMOND
LAUREAN , MIGUEL
LAUREANO , MIGUEL A
LENHERR , ELIZABETH
LESNLEWSKI , LEO J
LETTERLOH , ANTHONY
LEWIS , ELEANOR
LEWIS , TERRY D
LIGGETT , VICKY
LIN , MEIXIANG
LINDSEY , CLARA
LONG , GLORIA T
LOWERY , THOMAS R
LUGO , WILLIAM
LYNN , RAYMOND T
MADDREY , SHEILA
MALDONADO , WILLIAM
MANKO , JOHN E
MARTIN , JANOICE
MARTIN , WILLIE J
MATOS , CARLOS M
MATOZZO , MICHAEL
MATTISON , LOUISE
MAY , DOLORES
MCCLEARY , NICHOL A
MCCOOF , LORREL
MCCRAY , CATHERINE
MCLAUGHLIN , CHARLOTTE
MCLEAN , JUDY A
MCNICHOLAS , JOHN
MCPHERSON SR, JAMES A
MIDDLETON , MAMIE
MIDDLETON , WILLIAM
MIDYETTE , DOUGLAS
MILLER , AARON
MILLER , ANGELA B
MILLER , VIVIAN C
MITCHELL , HUBERT
MITCHELL , MICHAEL
MOORE , KEVIN
MOORE , MICHELLE
MORGAN , ALLEN T
MORGAN , MICHAEL E
MORRIS , RONALD E
MT SINAI CHURCH , PHILADELPHIA
MUNGIN , TAMEKA
MURRAY , ELVIS
MURRAY , MICHAEL
MURRAY JR, FREDDIE
MYERS , ANTHONY D
NAVO , SOLOMON M
NEAL , MICHELLE R
NESBILT , LONNIE L
NETTLES , ELDER B
NOLAND , WILLIAM T
NOVACK , RICHARD
NUNEZ , ROSA
OATES , WILLIAM R
OCCEUS , HERMANN
OLIVIER , LUIS
ORR , ANNA T
OSORIO , AWILDA
OXENBERG , SUSAN
OZDINCER , ABBAS H
PACE , MARILYNN E
PACHECO , JOSE A
PAGE , MARSHALL
PAGLIACCETTI , JOHN
PALENA , JOSEPH J
PALMER , BERNARD M
PALMER , STEPHEN J
PARKER , OTHO D
PATTERSON , ED
PEARSON , DELANO
PEARSON , PATRICIA
PEREZ , JACQUELINE
PERRY , JULIA M
PITTMAN , JAMES
PRICE , NATALIE D
QUINN , ROBERT J
RAGLAND , ANTHONY
RALLS , ANGELA M
RAMOS , RUBEN
RAY , CALVIN
REDDECK , HENRY
REDDY , JANET M
REDDY , RONALD L
REEVES , ELIZABETH
RERKINS JR, NORMAN J
REVELS , JEANNETTE T
REYES , ADOLPH
RICHARDSON , MICHELLE D
RICKETTS , MARY F
RIDGLEY , RONALD
RIDGLEY , RONNIE
RIVAS , PEREZ A
RIVERA , SENAIDA
RIVERA , ZENAIDA
RIVERS , DORNET
RIVIERA , JOSEPH A
RJABANEDELIA , TANIA M
ROBERSON , JOHN L
ROBERT , LAWRENCE
ROBINSON , CAROLYN
ROBINSON , EVELYN L
ROBINSON , WILLEMA
ROBINSON , WILLIAM A
ROLLINS , STANLEY D
ROSARIO , LUCINDA V
RUDOLPH , LILLIAN
RUOFF , DENNIS P
SABARA , JOSEPH W
SALERA , PATRICIA M
SALERNO , JOHN A
SAMMONS , GLORIA
SANKOFA , KOMI T
SARRYS , DELORES P
SARY , STEVEN L
SAUNDERS , ANTHONY G
SAUNDERS , LEON R
SAUNDERS , RICHARD
SCHOTTMILLER , KIM D
SCHUMACKER , WILLIAM
SCOTT , JAMES J
SELBY , MICHAEL A
SELDEN , MONICA E
SERRANO , GERALDINA
SERRANO , GERLDINA
SHARP , LORVETTE C
SIMON , DEBRA A
SIMPKINS , ISAAC L
SIMS , LAMARR
SIMS , TOMMIE
SIMS , TOMMIE L
SIMS , TOMMIE LEE
SMALLS , ANDREW
SMITH , CLEMENSTINE
SMITH JR, CLEVELAND
SNOW , MAURICE
SOSTRE , ANTONIO
SPANN , WILLIAM J
SPIEGEL , ALAN
STANTON , PEEK
STANTON , TERRI L
STARKES , BARBARA E
STASNECK , JOHN M
STEWARD , MARIE
STEWART , REGINALD E
STOKES , JUANITA
STRATTON , GERALD C
STRUNK , GERALD
TAGOE , CHARLES N
TALARICO , KIMBERLY
TATE , DEBORAH J
TAYLOR , GARY
TERRY , BOBBY
THEN , FELIX
THOMAS , ANNIE P
THOMAS , CHARLES H
THOMAS , DARREN
THOMAS , EDDY M
THOMAS , VANESSA M
THOMAS , WILLIE
THOMAS JR, FRANK E
THOMPSON , FRANCINE G
THORTON , DONALD
THREATS , ELIZABETH
TO , SAMON
TOWNSEND , JAMES
TRIBBLE , TAMMI
TROY , ROBERT
TUNNELL , MARCUS
VINSON , JACQUELINE E
VIRGIE , AUSTIN
WALLACE , ROBERT L
WARE , LINDA
WARE , PHYLLIS
WARE , TERESA M
WASHINGTON , GREGORY
WASHINGTON , RASHEEMA
WEST , IRVIN C
WEST , KENYATTE
WEST , KENYATTE A
WEST , ROBERT
WHACK , JEROME P
WHIPPLE , ANN
WHITE , DERRICK
WILKES , LARRY
WILKINS , HELEN L
WILKINS , LYDIA H
WILLIAMS , ANGELINA
WILLIAMS , CRAIG
WILLIAMS , CRAIG E
WILLIAMS , GRAIG E
WILLIAMS , JAMES A
WILLIAMS , NILDA
WILLIAMS , RITA J
WILLIAMS , ROY
WILLIAMS , STANLEY L
WILLIAMS , YOLANDA Y
WILLIAMS JR, MARION
WILLIS , WILLIE M
WILSON , ASHLEY
WILSON , MICHELLE G
WITHERS , KENNETH S
WOMACK , VIRGINIA A
WOOD , BRIAN
WOODS , BRIAN M
WOODSON , ROBERT
WORTHY , ARLEAN J
WURTENBERG , KATHLEEN
XUE , ZHANG
YARBROUGH , WALTER T
YUDOF , CINDY
YUDOF , EDWARD
YUNGA , OSCAR
CARMELLA , MUNDY
PHOENIXVILLE
MANDY , CARMELLA
MUNDY , CARMELLA
ARTZ , DAVID R
AUL , ROBERT D
BAKOWSKI , JOHN S
BALLOU , JOE ANN
BALLOW , JOANN
BARRETT , ROBERT
BAUER , LOIS M
BECKHOM , ELIZABETH
BERGER , JEFFREY R
BERGIA , RANDALL
BERGIA , RAWDALL
BEY , JOHN
BLACKWELL , WALTER E
BOHR , ROSEMARY A
BROOKS , HOWARD
BROOKS , HOWARD T
BUNRIDGE , SAMUEL D
BUTLER , GENEEN L
CANADY , MELVIN E
CHRISTOPHER , BOBBY S
CIPOLLA , ANNA
CIPOLLA , RICHARD
CIPOLLA , RICHARD N
CLARK , DEBORAH
COOLEY , JEANIE
CORNELIUS , FRANK J
CRUMMY , WAYNE A
CURRIE , KENNETH
CUSHION , MICHAEL G
CWIKLIK , LEONARD
DIXON , WAYNE L
DONALDSON , STEPHEN D
ESPOSTO , ORPHIA
FIGOLE , DENNIS G
FISHINGER , RALPH T
FRANKLIN , JOHN M
FURLONG , RAYMOND J
GALLUZE , JOSEPH
GILMORE , ARKALA
GRIGGS , WILLIAM Y
GYURE , LISA A
HARRINGTON , DARYL S
HASTON , MARION
HAWKES , FANNIE L
HERRING , CHARLES L
HERRING , ELI A
HICKS , JACK L
HOLLINGER , EDWARD R
HOLT , MERRILL
HUGLEY , TIFFANY L
HUNTER , WALLACE
JEFFERSON , RACHERA S
JETER , DON L
JOHNSON , MICHAEL
JOHNSON , MICHAEL B
JOHNSON , MICHAEL I
JONES , ANDREW
KENDRICKS , SHAWN N
KESTER , LARRY D
KINNEY , MARK A
LARSON , JON S
LAW , ROBERT H
LEEDS , BERNICE L
LEY , CATHERINE E
MATCHETT , ROBERT
MCBRIDE , LISA M
MCGINLEY , THOMAS M
MCKNIGHT , JOSEPH
MILES , CARLA M
MURTARUGH , DIANN M
MURTAUGH , DIANN M
MYLES , TIMOTHY
MYRON , BARBER
NEAL , DELORES
NEAL , DOLORES
NEAL , ROBERTA M
NOWLIN , SHARI L
OWENS , VERZELLE R
PINKSTON , MARGARET L
RAMSEY , BERNETTA S
RANDALL , BERGIA
RAY , BRYAN
REED , DAVID H
REEVES , CHARLES J
RICHARDSON , JAMES L
ROSS , CORNELIA
RUSSELL , ANTHONY
SANDOVAL , CHARLES D
SCHOTT JR, RICHARD E
SCHWENNING , KATHLEEN A
SIBBET , GEORGE R
SIMONTON , VIVIAN L
SING , ESSIE
SLOAN , JERMAINE P
SOMERVILLE , KEITH
STABILE , MARY J
STABILE , SAM
STEIGERWALD , MARLENE
STELITANO , CAROL A
STEPHENS , LOIS R
STOCKHAUSEN , JOSEPH E
STROMBERG , DONNA L
SYMMS , LATANYA
SYMMS , LATANYA M
THOMPSON , CHRISTOPHER
THOMPSON , MARY E
TOLER , PERNELL
TROANO , DELORES A
TROIAN , DAVID M
UPSHAW , ERICA
WALDE , ROBERT F
WALKER , WESLEY C
WHITE , EDDIE J
WILLIAMS , KATHRYN A
WILLIAMS , ROBERT L
WINTERS , WAYNE L
WYNKOOP , JUDITH L
ZAMULEVIC , FRANK
MIGLIONICO , KAREN A
PITTSTON
MAJESKI , MARY
PLEASANT HLS
DALASJO , JENNIFER M
PLYMOUTH MTNG
DANTONIO , ROMEO R
HILLMAN , PATRICIA
POMONA PARK
WILLIAMS , MATTHEW A
PORT MATILDA
HELWIG , BARBARA J
POTTSTOWN
DIMITRI , DEBRA F
POTTSVILLE
FRANTZ , LLOYD R
MEHALKO , MICHAEL J
MOYER , ELIZABETH B
PRESTO
MURPHY , COLLEEN
PRICEDALE
BARCLIFT , DONNA F
PROSPECT PARK
WEYRICH JR, JOSEPH
MCCONNAUGHEY , DAVID
PUNXSUTAWNEY
ANDERSON , CHRISTOPHER B
READING
CASANOVA , KLEVER P
DONATO , ROMA A
GARCIA , ROSA M
GARCIA-PEREZ , FRANCISCO
HADDEN , CHERYL
HARAK , RONALD J
HAUBRICH , JONI J
HENRY , RANDY A
LONGENECKER , STEPHEN
MATERI , FRANK D
MATERIA , FRANK
MATERIA , FRANK D
PARZANESE , EDWARD
PHIPPS , CHARLES D
RIVERA , CARLOS
ROBERTSON , LANCE L
TAFT , WARREN S
REINHOLDS
EDWARDS , LEONARD
REYNOLDSVILLE
ENGLE , KRISTINA W
RICHBORO
SAMPLE , AGATHA
RIVERSIDE
KINLOCK , CATHERINE P
ROCHESTER
LANZETTA , STANLEY
ROSLYN
HARRISON , SHARON
SAEGERTOWN
HARRISON , SHARON L
COVERT , FRED E
SAINT THOMAS
WINGERT , KIMBERLY
MARELLI , DENISE A
SARVER
PIERCE , NANCY J
SCHENECTADY
BROWN , GEORGE D
SCOTTDALE
GRADY , KEVIN
SCRANTON
JONES , DAVID
JONES , DAVID O
KISAL , MELISSA
MCINTYRE , KAREN
MERRICK , JEFFREY R
THOMAS , DOREEN S
CARTER , WALTER A
SEWICKLEY
WYSOCK , ELAINE
SHAMOKIN
SHARON
JURICKS , WENDI K
MCCLEARN , DONALD W
MCCORMICK , CHARLES E
SHARON HILL
ROBINSON , KEITH
WILLIAMS , WILLIAM
ROTHERMEL , GRETCHEN A
SHILLINGTON
GARDUS , FRANCIS
SIMPSON
HOLCOMB , KEVIN
SINKING SPG
MARTINEZ , TERRY
SLATINGTON
ALLISON , SUE M
SLIPPERY ROCK
RUBIN , DARLENE
SLOVAN
BOOKER , WANDA L
SOUDERTON
FLORENCE , JOHN
PALERMO , NATHANIEL
SOUTH ERIE
PALERMO , NATHANIEL J
STELLATO , CHARLOTTE A
SOUTH PARK
BURNS , LARRY
SPRING HILL
BIER , WILLIAM J
SPRINGFIELD
CONFER , ROGER
STATE COLLEGE
PHILLIPS , JANE E
STEELTON
KILPATRICK , REGINA B
STROUDSBURG
GESSNER , PEGGY S
SUMMERDALE
SMITH , MARY E
SWARTHMORE
JONES , LYNDA M
TANNERSVILLE
JONES , ROBERT A
JONES JR, ROBERT A
BROWN , LARRY
TEMPLE
GOJANLUK , GEORGE Z
TRENTON
BLAZEVICH , JOSEPHINE
TURTLE CREEK
WILLIAM , THOMAS J
TYLR-OLD FORGE
CHURY , BARBARA J
KUCHNO , LEONARD E
NICHOLSON , FANNIE
NICHOLSON , GERALD
NICHOLSON , GERALD W
RITZ , TIMOTHY
RITZ , TIMOTHY W
ROSSO , LOUIS G
SABATULA , BETTY
MUHAMMAD , AASIM
UNIVERSITY CTY
THOMAS , JOYCE
CARDELLI , WILLIAM
UPPER DARBY
CLAY , GERALD A
KIM , SEUNG S
SMITH , JAMES I
UDDIN , SYED M
WHITE , LARRY M
VENANGO
GRAVES , CHERYL L
VENETIA
KOBUS , RICHARD J
VERONA
STABILE , AMADEO
BENJAMIN , ALLAN L
W SCRANTON
COTTERICK , CARL
KUNKLE , DARLENE C
WALNUTPORT
PERILLO , DAVID
WAPWALLOPEN
DAVIS , HENRY H
WARREN
MACK , LENANE
WASHINGTON
MARY , DOLORES J
TARR , DEBORAH J
WILLIAMS , SYLVIA M
WEAVER , SANDRA L
WATERFORD
EPPERSON , THOMAS
WATTSBURG
TAYLOR , GEORGE J
WAYNE
HENDERSON , JOHN W
WAYNESBURG
MOSCIRELLA , ALBERT J
WERNERSVILLE
WANNER , JENNIE M
WESLEYVILLE
HARVEY JR, JOSEPH O
WEST CHESTER
LORD-OGRAM , DIANE M
THORNTON , DONALD
DILLARD , LYNETTE
WEST LAWN
KEISER , DIANE J
BONACCI , MICHELLE R
WEST MIFFLIN
FRIZZI , GARY A
DISTEFANO , CHRISTOPHER M
FLETCHER , RICHARD L
KIDD , ANTHONY J
WHITE HAVEN
ASKEW , THOMAS
WILKES BARRE
ASKEW , THOMAS A
RYDZFSKI JR, EDWARD
BAWIEC , DOREEN M
WILKES-BARRE
BAWIEC , JOYCE J
BAWLEC , MARY
GOLA , RICHARD R
HEDBERG , HERBERT F
HOOPER , DENNIS
RIEMENSNYDER , FRED
RIEMENSNYDER , LARALEE A
THOMAS , ASKEW A
COLEMAN , JEROME
WILKINSBURG
FLOYD , LANCE J
DILLARD , DUWAIN A
WILLIAMSPORT
JONES , JAMES O
ARENT , REGINALD
WILLINGBORO
ARENT , REGINALD I
AVENT , REGINALD
AVENT , REGINALD I
JAMES , CLEMENTINA
WILLOW GROVE
RIVAS , RAMIREZ C
CHAUARRIA , LUIS A
WILMINGTON
CHAVARRIA , LUIS
SZYMANSKI , WILLIAM A
SZYMANSKI JR, WILLIAM
PRICE , CLARENCE
WOODBURY
BURNS , SHEILA
WYNCOTE
BURNS , SHEILA M
SEIDMAN , RICHARD P
WYNNEWOOD
GRATEED , DEBBIE
WYOMING
YARDLEY
TUCKER , LYNWALL C
YEADON
ADAMS , JAMES A
YORK
COLLINS JR, PATRICK
GETTYS , KELLY S
HANKERSON , DIA R
IRIZARRY , LUIS E
SPELLS , JAMES
WISE , EUGENE A
CURTIS , CARRIE M
YOUNGSTOWN
ANTHONY , JAMIE E
HANOVER
$1,000.00