DORAZIO , MICHAEL
ALDAN
PA
$5,000.00
MCALPINE , MARCIA A
BEAVER
ST HILAIRE , LINDA
BETHLEHEM
REIBEL , ALFRED C
CAMBRIDG SPGS
SAUNDERS-MOORE , MARIAN L
CHESTER
HOLT , MARK
EAST LIVERPOOL
OH
HOLT , MARK A
MISTAL , DREW R
HAZLETON
DAVIS , JENNIFER L
HIBBS
ADELSON , WILLIAM
PHILADELPHIA
JOHNSON , EVERLEAN D
PITTSBURGH
LORD-OGRAM , DIANE
WEST CHESTER
GILBERT JR, ROSEMOND
YORK
HALL , DAVID B
ACME
$2,500.00
CHAVANIC , JAMES
ALIQUIPPA
KNISLEY , LINDA M
MILLS , JANE E
NEST JR, EDDIE L
ONEILL , JOSEPH K
GAAL , JOSEPH
ALLENTOWN
HOFFER JR, RICHARD C
HOFFERT , RICHARD C
HOFFERT JR, RICHARD
HOFFERT JR, RICHARD C
ONDO , PATRICIA A
ALLISON PARK
GRAHAM , SEAN J
ALTOONA
RUFFLEY , EDWARD W
BEVIVING , FRANK
AMBLER
BEVIVINO , FRANK
KUNEL , SALLY J
AMBRIDGE
ORDONS , CLEMENTINE A
STANFORD , HELEN E
APOLLO
WILLS , MILDRED L
DOMENICK , JOE
ARCHBALD
SCOTT , BASIL A
ARDMORE
WILLIAMS , MARY S
BOOKER , ERIK
ARNOLD
JOHNSON , DUWAYNE
ASHLEY
GRAHAM , ASTLEY
AUDUBON
URSINO , JOSEPH
NJ
RAGAN , MARTIN
AVELLA
RAGAN , MARTIN J
PALMER , JOSEPH A
BARNESVILLE
HOFFERT , RICHARD
BATH
DIBBLE JR, ARTHUR D
HESS , JRFFREY L
BEAVER FALLS
RIGGIO , JIM
SLAPPY , RODNEY L
WRIGHT , MARK
BEDFORD
ROSKEVITCH , CELESTE
BELLE VERNON
CASCINO , DOMINICK
BELMONT
TRUEHART , LAWRENCE
BENSALEM
OAKES , BONNIE R
BERLIN
STEPHAN , GREGORY
BETHEL PARK
STEPHAN , GREGORY D
BACHMAN , KENNETH W
KANEPS , KATHERINE
KANEPS , KATHERINE D
POPICHAK , SYLVIA G
SAMES , PATRICIA A
VIDONYA , DOREEN L
LOMBARD , STEVEN J
BLACKWOOD
JENKINS , MELODY E
BLAIRSVILLE
WALLACE , SPURGEON L
ZIDEK , MICHAEL E
BON AIRE
KOUNNAS , JAMES J
BOOTHWYN
KOONTZ JR, DENNIS J
BOSWELL
BROWN , LYNETTE M
BRADDOCK
GIBSON , ADRIAN D
TORBICH , JOSEPH R
DEFILIPPO , GENO M
BRADFORD
JOZWIAK , MARK
BRENTWOOD
MONAHAN , NOREEN
BRANCH , BONNIE L
BRISTOL
DAVIS , ANNA
RODRIGUEZ , WILLIE
SLATER , HARRY
WELLS , ROSETTA
BRITO , RAMON A
BRONX
NY
BRIDDELL SR, JOSEPH
BROOKHAVEN
PATTERSON , VALETNA
BROOKLYN
ALESSANDRINE , ANTHONY
BROOMALL
ALESSANDRINE , ANTHONY M
GIAMPINO , ANTONINO J
JACKSON , ROLAND A
BROWNSVILLE
ROBERTS , KENNETH W
TULIPANO , RICHARD
BUSHKILL
FISCHER , JOHN
BUTLER
GROTTENTHALER , TIMOTHY J
KARENBAUER , PATRICIA M
POLARDINO , ANGELO J
REIBEL , BRENDA L
DAVIS , ANTHONY
CAMDEN
SCHLESIGER , FRANZ
CAMP HILL
BEAVER , LISA M
CANADENSIS
TKACH , ERIKA N
CANONSBURG
GILES , CHRISTINA M
CARMICHAELS
PUDLEINER , RITA L
CATASAUQUA
BROWN , JAMES N
CATAWISSA
MICKLEY , PATRICIA A
CHAMBERSBURG
HO , TRUNG
CHERRY HILL
LEWIS , IVY C
PAPAYCIK , ROBERT
TRUNG , HO
TRUNG , HO Q
HARRIS , BRIAN
LAWSON , PAUL
MAY , FRANK
PETERSON , STANLEY F
PRIEST , CHARLES H
HOXTER , WILHELMINA C
CLAYMONT
DE
MONTGOMERY JR, FRANK
SCOTT , GARY L
CLAYSVILLE
BATCHO , ANDREW G
CLEARFIELD
JACKSON , GERALDINE
CLEMENTON
GARNETT , SONJA
CLIFTON HGTS
PETERSON , FLOYD
CLINTON
NC
SLOG , KATHY M
COALDALE
DULIN , ADDISON J
COATESVILLE
RYAN , ROBERT E
JOHNSON , LYNN R
COCHRANVILLE
FULLMAN , WILLIAM A
COLLINGDALE
MALLOY , ROBERT S
PULLEY , DOROTHY
SHOLLY , LEO M
COLUMBIA
MAILLIARD , GAYNELL
CONNEAUT LAKE
SINGRELLA , VINCENT
CONSHOHOCKEN
BURGUNDER , SANDRA L
CORAOPOLIS
CARPENTER , ROBERT L
IMBARLINA , GIVANNI D
STEINMETZ , RAYMOND B
COVINGTON
SHERICK , JOHN J
CROYDON
MARTIN , KEVIN
DARBY
SAVAGE , KASHEENA K
POWELL , SALLY A
DARLINGTON
WARD , DOUGLAS
DAWSON
MAZALUCKY , MICHAEL S
DELANO
MAZALUSKY , MICHAEL S
TOKARSKI , EDWARD J
DELMONT
CHAPPELL , LAURA R
DERRY
WIERCINSKI , VINCENT
DICKSON CITY
CURRY , SARAH J
DILLSBURG
RUNK , JODI L
DEMIS , DONNA
DONORA
TAYLOR , HELEN E
BISIGNANI , GERRI L
DOVER
BUSSE , STEVEN A
CHAPMAN , MARY L
DELLINGER , LARRY J
ECKARD , LOIS
HUGHES , JOE
DREXEL HILL
IERADI , FRANCESCO
GERMAN , KAREN M
DRUMS
BENTON , BRADLEY L
DUNCANSVILLE
POMMER , ERIC C
DUQUESNE
FORBES , RITA
E LANSDOWNE
FOREMAN , DONNEL
MARSHALL , CHARLES E
WOODBURY , DEBORAH
IRVIN , RONALD C
E MCKEESPORT
CRAMER , KYLE T
E STROUDSBURG
HAINES , DONALD J
MALTES , THOMAS C
REYNOLDS , ERIC
BANGHART , SCOTT
EASTON
ELLIOTT , WALTER A
SANDT , JEAN
SHIPMAN , WESLEY
VALEIRA , MANUEL D
EFFORT
KILLINGER , MARGARET A
EIGHTY FOUR
WAGNER , NICOLE
ELIZABETH
HAINS , KAOEEM A
ELKINS PARK
WIELAND , RAYMOND R
ELLIOTTSBURG
ABDELHADE , DONALD B
ERIE
ABDELHADY , DONNALYN
ABDELHADY , DONNALYN B
ABDELHADY , YOUSEF
BAILEY , CLAUDETTE
BIZZARRD , JOSEPH
DENING , RICHARD E
DENNING , RICHARD
DERRING , RICHARD E
DILORETO , MARY M
JONES , SANDRA
KUPNIEWSKI , KRISTAN L
LOHSE , JEAN
MICKEL , LATONYA
MIGDAL , THOMAS E
PICKENS , ISAIAH
TATE , VIVIAN C
WHITE , BENJAMIN P
SMITH , MARION
ESCONDIDO
CA
WILLIAMS , EUGENE
EXTON
WILLIAMS , EUGENE W
WILLIAMS JR, EUGENE W
SMITH , DANIELLE M
FACTORYVILLE
RICE , THOMAS W
FARMINGTON
BRODIE , WALTER J
FARRELL
KIMPEL , JOSEPH A
FOLSOM
MORRIS , RANDY L
BOYLE , HOWARD L
FOMBELL
BELL , MARIA K
FRANKLIN
GULVAS , JOHN P
FREELAND
MARMELLO , EDWARD D
TIGLIO II, ANTHONY R
RHOADS , DENNIS V
FRIEDENS
BECKMAN , WALTER
FSTRVL TRVOSE
BECKMAN JR, WALTER J
BEEKMAN , WALTER
BOOKER , YVETTE
GAUGHAN , MICHAEL D
KERSANKAS , PETER
MCCOY , CARL
MISTECKA , EDWARD J
GARNET VALLEY
EVANS , JAMES F
GILBERTSVILLE
GRIFFIN , TANYA L
GIRARDVILLE
MCHALE , BETTY J
GLEN RDL LIMA
SKVARJ , HELEN
GLENNWILLARD
KEMPF , DENNIS
GLENOLDEN
RITCHIE , ANNE
STEIGERWALD , ALAN D
GLENSHAW
LEADER , LORETTA A
GLENSIDE
HARRISON , VERGUE LEE
GREEN HILLS
GASHIE , MICHAEL A
GREENSBORO
CIARIMBOLI , IRENE
GREENSBURG
SMITH , ROBERT E
THOMAS , DENVER L
ACKERMAN , DARLENE L
HANOVER
ADAMS , JOHN W
HARRISBURG
BERRY , ROBERT A
BRACEY , LOUISE
FRANCE , AZUAAR
GASTON , MAGGIE B
KENT , DARYL S
LINDSEY , MARIE L
PATEL , CHANCHALBEN
PATRICE , MORRIS
POPE , SHELTON
STEVENS , PEARLIE M
STEVENS , RICHARD
SWANN , JULIA A
WILLIAMS , GREGORY B
ZIMMERMAN , PHARES
AMOROSU , MICHAEL J
HAVERTOWN
FARRELLY JR, THOMAS
KOSLOP , CAROLE J
PANINSKI , CATHERINE
WALTON , JOHN F
MEISS , FREDERICK J
HERMITAGE
HINES , JAMES
HOLLIDAYSBURG
HINES , JAMES D
WALKER , MARLENE R
HOLMES
KOLESZAR , DEBORAH A
HOMESTEAD
KOZA , ELIZABETH M
PATEL , SMITA
HORSHAM
PATEL , SMITH
RICHARDS , RUBIN C
HOUSTON
ROZANC , GERTRUDE K
RONK , ALLEN W
HUNTINGDON
DUGAN , PAULV V
HUNTINGDON VY
GOODMAN , ROBERT S
NESTOR , LINDA J
HYDE PARK
HUGHES , JO ANN
IMPERIAL
SANKEY , LEIGH B
POWELL , JASON A
INDIANAPOLIS
IN
CLEM , DIANE P
IRWIN
LOCKE , ROBERT E
JEANNETTE
MARCHELIOVICH , PEGGY C
WEIAND , DAVID M
JENKINTOWN
BENNETT , WANDA A
JOHNSTOWN
TRIO , FRANK B
URBAN , BERNARD A
URBAN , MATTHEW
JACKSON , JAMES R
KENNET SQ
MADRON , JOAN A
KERRICK , ELEANOR
KINGSTON
CULLEN , BRYAN F
LAKE HARMONY
ALFREDO , FRANCISCO
LANCASTER
BACIOTTI , VICTORIA E
ESCUREDO , RAFAEL
FRANCISCO , ALFREDO
GRAVER , HARRY
KEPERLING , LEFFIE
LARUE-WAYMAN , HELEN
TORRES , LUIS A
VAZQUEZ , CESAR
PATEL , SANATKUMAR M
LANSDOWNE
VOYTILLA , MARGARET E
LATROBE
ARNOLD , JOSEPH V
LEBANON
KELLER , PAULINE L
RIVERA , BENJAMIN
SHIRK , JAMES W
WENTZEL , EDWARD J
NEFF , NICHOLAS A
LEHIGHTON
BOWMAN , MELINO S
LEMONT FRNC
DREW , THERESA
LEVITTOWN
HOFFMAN , ROBERT W
ELKO , JUSTIN R
LIBRARY
ELKO , RAYMOND
HETTRICK , BEATRICE A
LINFIELD
EGOLF , HELEN L
LITTLESTOWN
GROVE , ERIC H
LOCK HAVEN
LOPEZ , CIELOSCZYK C
LORDS VALLEY
WATT , MARY A
LORETTO
BROWN , DONALD E
LYNNEWOOD
DIXON , EVELYN
HYLTON , GEORGE S
HAYWARD , REBECCA L
MAHAFFEY
BYER , JOHN G
MAHANOY CITY
SCHEELER , GERALD J
SCHEELER , KAREN A
MAHANOY PLANE
CHAU , MICHAEL H
MALVERN
DONAHUE , LE
MARCUS HOOK
ZODA , MICHAEL
MARGATE
LEVITAN JR, NATHAN
MARIETTA
LITWIN , NANCY D
MARION HEIGHT
BINTAVIHOK , PANVWAT
MARYSVILLE
CONYERS , LARRY
MASURY
MATICHAK , MICHAEL J
MAYFIELD
HOLMES , DONALD
MCKEES ROCKS
JANICKI , CAROL A
KIM , TAE W
MECHANICSBURG
LARKIN , CYNTHIA K
SEENEY , MILTON
MEDIA
SEENEY , MILTON O
DONALBSON , DAVID
MIDWAY
DONALDSON , DAVID
DONALDSON , DAVID R
DONLADSON , DAVID
PAPATHEOHARI , CHRISTOS S
MILLERSTOWN
PROSSEDA , ALBERT
MILTON
PROSSEDA , ALBERT M
HOFFA , WILLIAM A
MOHNTON
FARRIER , MARJORIE
MOHRSVILLE
COLES , DOLORES J
MONESSEN
ALSTON JR, JEFFRY
MONROEVILLE
ALSTON JR, JEFFRY C
DEGRANO , VINCENT
FORCE , KENNETH R
MOUNT BETHEL
TIMPKO , HELEN
MOUNT CARMEL
MCALISTER , NORMAN D
MOUNT OLIVER
MARANT JR, GILBERT
MOUNT UNION
MANNICK , CONCEPTA T
MOUNTAIN TOP
BUCHANAN JR, CHARLES L
MOUNTVILLE
GRIFFE , DONN L
MT HOLLY SPGS
GYURKE , RITA
MT PLEASANT
WILLIAMS , NANCY A
MT WASHINGTON
MUNHALL
PARKER , DENISE R
WILBERT , THOMAS C
WILBERT II, THOMAS C
CISECKY , CHERYL L
N VERSAILLES
CHRISTIAN , SEAN
NANTICOKE
VALASEK , PATRICIA
NATRONA HTS
MALINCHOC , ANDREA M
NESQUEHONING
ONORATI , CHRISTINE A
NEW ALEXANDRI
CHALMERS , JAMES H
NEW BRIGHTON
CALALVCA , FRANK L
NEW CASTLE
COLALUCA , FRANK L
LAYTON , TAMARA T
NERO , MARIA L
PENNINGTON , GEORGE W
NEW JERSEY
ACRI , VINCENT B
NEW KENSINGTN
ZANOTTI , MICHELE R
MANSON , KELVIN J
NEWARK
MANSOR , KELVIN
MCCLAIN , NORMA J
NEWFIELD
TRAFALSKI , ITALY R
ARMSTRONG , AARON F
NORRISTOWN
GRIFFEN , ALTON
BOSTIC , DONALD L
NORTHAMPTON
MOSER , BARRY R
NORTHUMBERLND
FRAZER , THOMAS M
NORWOOD
PUSKAR , ELEANORE L
OAKDALE
RAMSEY , DOUGLAS M
OXFORD
BAKER , CARL E
PAHRUMP
NV
HECHT , WILLIAM
PALMYRA
HECHT , WILLIAM H
ROMANO , LINDA A
PALYMRA
EELLS , BRIAN
PARKESBURG
LESPIER , MARTIN M
CRENSHAW , MAKEBRA S
PENNDEL
FURPHY , GERALD G
COOK JR, MARCEL M
PENNSAUKEN
COOK JR, MARCEL N
ACEVEDO , JANET
ADAMS , TERESA A
AGLIRA , LOUIS F
AKIBA , SAMUA
ALFARO HERNANDEZ , AIDA L
AMIN , UMANGINIBEN J
ANDERSON , BARBARA
ARMSTRONG , SUSIE
ARMSTRONG , VANESSA D
ASHFORD , MARYANN
ASKEW , LEONARD
AUSTIN , JEFFREY
AUSTIN , JOHN
BACCARI , STEVEN M
BAEZ , WENDY M
BAKER , ARTHUR W
BANKS , BEVERLY L
BARKSDALE , BERNICE
BARRON , WILLIAM G
BATTLE , RONALD
BATTS , RONALD W
BAUGH , JAMES M
BEATTIE , JUDITH E
BECK-PERKINS , ERICA
BELL , KEVIN L
BELL , MARIE
BELLEVUE-JEAN , ESTHER
BENNETT-GEE , TATAIYA D
BENTON , MARY L
BERELLY , MICHAEL
BERRIAN , THOMAS M
BETTIS , PAULA
BLAGMAN JR, WILLIAM
BLAIR , NATASHA A
BLIZZARD , SARA
BLIZZARD , WAVERLY
BLIZZARD , WAVERLY J
BOOKER , PAULETTE
BOSKETT , JUANITA
BOSTIC , BETTYE J
BRANT , SANDY
BRASWELL , FRANKLIN L
BRITO , JORGE
BRITO , YAJAIRA
BRITO , YENNY
BROADWATER , EDDIE
BROGDON , EMMA
BROWBE , HANDEL G
BROWN , JAMES
BROWN , JOHNIE
BROWN , NIA
BROWN , RENEE D
BROWN , RUSSELL
BRYAN , ROBERT
BRYANT , NORMAN
BURNETT JR, SAMUEL
BURRELL , CALVERT
BURTON , APRIL R
BUTLER , MARIE R
BUTTS , LINNET
CALLENDER , MARY A
CALLISON , DAVID W
CALLISON , MICHELE
CAMARA , FLOUSSEINY
CAMARA , FOUSSEINY
CAMPBELL , LORRAINE M
CANFIELD , ALFRED
CARR , ELIZABETH
CARROLL , INDIA
CARTER , BEVERLY A
CARTER , CHANDA E
CARTER , DAVID
CHAMBERLAIN , JOSEPH N
CHAMBERLAIN , SHEILA D
CLEWIS , KEITH C
CLIETT , JOSEPHINE
COE , CHARLES
COLEMAN , YOLANDA D
COLON-PEREZ , FERNANDO
CONDART , JOHN J
CONNOLLY , CARL A
CONTRERAS , DAVID
COOK , KEITH
COOK , NANNETTE M
COOPER JR, WILLIAM
COPELAND , TERRY L
CORBIN , ANTHONY
CORRADO , AUGUSTINE
CROSBY , KATHLEEN M
CROWDER , HELEN E
CRUZ , JOANMARIE L
CULLER , RONALD
CURRY , JABBAR
CZENSTUCH , INOR J
DARGAN , CHRISTINA A
DAVIS , VELMA C
DEAS , HUNTER
DEJESUS , ENEIDA
DEMARCO , ELEANOR
DIMEO , JANET R
DIMPERIO , MATTHEW
DIXON , EBELYN
DOVE , ESTHER D
DUBIL , HALYNA
DYMOWSKI , EDWARD W
EARVIN , LIZZIE L
EDWARDS , ETHEL
ELLIS , LAURA F
ERAZO , ARIAS H
ESTRADA , BENJAMIN
FALLIGAN , DEWAYNE
FARLOW , TYRONE C
FEAGINS , RUBEN E
FELDER JR, JAMES
FINLEY , KIM
FISHER , BRYANT
FISHER , CARL W
FLANAGAN , SALLIE
FORD , JAMES G
FOSTER , MASON H
FOUSSEINY , CAMARA
FRAZIER , DONALD
FRAZIER , DONALD C
FREEMAN , CURTIS
FULTON , ELEANOR
GACHELIN , JEAN
GALARZA , WANDA I
GARRIGAN , CHARLES B
GARZONE , IRENE
GASKINS , TERRY
GINYARD , DAVID
GLENN , GILBERT N
GLOVER , ANTHONY
GOMEZ , SANTO
GONZALEZ , ANGEL
GONZALEZ , FERNANDO
GONZALEZ , MARIRZA C
GRAHAM , MYRTLE L
GREEN , JOHN
GRESHAM SR, EARL
GROSSI , RALPH
GROSSI , RALPH`
GUERRA , DENNIS J
GUNTER JR, DOMINIC W
GWALTNEY , STELLA M
HAGGERTY , ROBERT
HAMM , NAKIA
HARDAWAY , GEORGE
HARDEN , LEWIS
HARDEN , LEWIS S
HARE , MARC A
HARGRAVE , JOSEPH R
HARRIS , GWENDOLYN
HARRIS , TERRI
HART , BRIAN J
HARTAGE , DEMETRA
HAUGHTON , HAROLD J
HAYDEN , YVETTE C
HENRY , SHIRLEY
HERBERT , HOPE D
HIGGINBOTHAM , SANDRA
HINES , DOROTHY E
HOFFMAN , MARK
HOLMES , JIM
HOLMES , JOYCE
HOWARD , RAYMOND
HUGGINS , CLARA E
IRVIN , WESLEY
JACKSON , DONALD
JACKSON , EDWARD D
JACKSON , EMORY
JACKSON , JIM L
JACKSON , JOHN
JACKSON , MATTIE
JACKSON , MATTIE B
JACKSON , VONIA L
JACKSON-BUTTS , TAMIKA
JOHNSON , CARL
JOHNSON , BEVERLY D
JOHNSON , DWAYNE M
JOHNSON , GERALD
JOHNSON , NICOLE A
JOHNSON , OPHELIA
JOHNSON , SUSIE S
JOHNSON-MOORE , MINNIE
JONES , AMANDA
JONES , BYRON
JONES , CAROLYN
JONES , DAVIS L
JONES , MORRIS
JONES , VICTORIA
JORDAN , ROBERT
JUDGE , ELIZABETH
KEARSE , SHIRLEY A
KELLY , LYDIA
KINSEY , MYRON
KNIGHT , JAMES
KNIGHT-JACOBS , MENA
KNOX JR, FRED T
KRANGAR , GEORGE
LACKEY , NICOLE
LALLY JR, JOHN J
LANGSTON , CHARLES
LANGSTON JR, CHARLES
LARORRE , MAILEEN R
LATEEF , DIANNA A
LATORRERIVERA , MAILEEN
LAVENDER , PATRICK
LAVENDER , PATRICK C
LAVENDER , SANDRA D
LEE , JIM H
LIGHTNER , ANTHONY K
LIN , WANLUN
LINDSEY , JIMMY L
LITTLE , TOMMIE L
LOPEZ , ELIEZEL
LOPEZ , JIMMY
LOPEZ , NANCY
LUNA , ANA E
MACK , TAMIA
MACKLEY , ANNA
MAGUIRE , MICHAEL
MANLEY , AMEEN
MARIANO , ROSE
MARTIN , ALLEN
MARZIANI JR, JAMES
MATOZZO , MICHAEL A
MATTA , FELIX M
MCCOY , HAROLD D
MCNEILL , HOWARD L
MCNEILL , LINDA F
MERITH , RONALD
MICENEC , PAUL R
MICENEC SR, PAUL R
MILANO , TOM
MILES-JACKSON , HELEN
MILITO , THOMAS
MILLER , RONALD K
MITCHELL , THOMAS
MOORE , IDA M
MOORE , IESHA R
MOORE , KEVIN
MOORE , LEONARD C
MOORE , LEONARD R
MORALES , JOSE
MORALIS , TANEISHA C
MORRIS , LUKE
MUHAMMAD , LAMOND
MUSE , JAMES E
MUTO , DANIEL G
MYERS , JACQUELINE
NELSON , JOHN A
NESMITH , WILLIE
NORMAN , RUTH
ODONNELL , ELIZABETH J
ORTFZ , RUDOLFO
OUATTARA , SIAKA
PAGANO , JOHN
PALLADINO , MICHAEL J
PATEL , MITIXABEN
PEOPLES , PAULINE
PERKINS-BECK , ERICA
PLUMMER , CLARENCE E
POLICE , NINAMARIA
POLICE , NINAMARIE R
POMPEY , JOHNNIE L
POULSON , MATILDA
RAD , MARGARET
RAGLAND , ANTHONY W
RAMIREZ-ESPINOSA , EMMANUEL
RAMOS , JOSE A
RANDAL , BRUCE
RANSOM , EARL
RAY , CAMILLE W
RAY , MARY M
RAY , STEVEN D
REED , GAYNELL
REED , JACQUELYN B
REYES , ADOLPH
REYNOLDS , JANET
RHONE , LEONARD
RICHARDSON , LAWRENCE
RIGGS , VANESSA
RIOS , NELSON F
RIVERA , HECTOR
RIVERS , DAVID
RIVERS , PEARL M
ROBERTSON , ANGELO
ROBERTSON , KIM T
ROBINSON , CHARLES
ROBINSON , DENNIS
ROBINSON , RALPH D
ROBINSON , SHERRI L
ROCKE , CRYSTAL
ROCKEYMORE , NATHANIEL
ROCKMORE , NATHANIEL
RODGERS , FLOYD
RODRIGUEZ , HERIBERTO
RODRIGUEZ , KIARA
RODRIGUEZ , MAGALI
RODRIGUEZ , ROMAN J
ROJAS , ALBA
ROLAN , IRIS
ROSARIO , LUCINDA
ROSARIO , PEDRO
ROSS , JOHN F
ROUGHTON , JOSEPH M
ROUNDTREE , WILLIAM
ROZZER , JUAN
RUBIN , MARY
RUSSELL , DORETHA A
RUTLEDGE , GRACE A
SANCHEZ , ROSA M
SANDER , JAMES E
SANDERS , CHARLES
SANDERS-KNOX , KIM L
SANDONE , THERESA
SANTIAGO , ERIC L
SANTIAGO , HECTOR
SAUNDERS , KEVIN F
SAUNDERS , RICHARD
SAVONI , ALFRED
SCIRROTTO , ELIZABETH
SCIRROTTO , ELIZABETH M
SCOTT , GLADYS B
SCURRY , FRANKLIN
SELSER JR, ERNEST J
SERRANO , GERALDINA
SHUMATE , GRETCHEN E
SIBILA , RITA
SILVA , JAVIER
SILVA , JAVIER D
SMITH , BRENDA L
SMITH , DAVID W
SMITH , JANIE
SPENCER , FRANK D
STALKOL , ISSAC
STANFORD , LOUIS M
STATON , FRANCES L
STONE , LAVINIA T
STOWE , RICHARD A
STRUNK , GERALD
TAPIA-CAMPOS , ILONKA
TAYLOR , DERRICK J
TAYLOR , HUGH D
THOMAS , BRIAN
THOMAS , GEORGE J
THOMAS , GEORGE T
THOMAS , JOYCE
THOMAS , ROBERT
THOMPKINS , VIVIAN S
THOMPSON , CHERI
THOMPSON , LEONARD
TILLEY , NANCY
TIMMONS , NORRIS M
TOOKES , PRISCILLA
TRAHEY JR, RONALD J
TRASATTO , CONCETTA
TRIGNANI , EMILY
TROTTER , INDIA
TUCKER , FRANK L
TURNER , MARLON B
VAGLIANI , MARYANN
VASQUEZ , VICTOR M
VERDELL , KIM
WALTER , JAMES E
WANG , PING
WARD , JERRY L
WATKINS , MOZELLE
WEBB , ALISASWNDLE
WEBBER , SHEILA
WEST , IRVIN C
WEST , KENYATTE A
WHACK , JERMONE P
WHACK , JEROME
WHACK , JEROME P
WHARTON , ROLAND C
WHITE , CYNTHIA E
WHITE , FRANK L
WILLIAMS , DAMAN
WILLIAMS , NAJAH N
WILSON , BRENDA F
WISE , AARON L
WITHERSPOON , BEN J
WOMACK , MARCUS
WROTEN , ANTHONY
WYNDER , DIANA M
YARBROUGH , WALTER T
YUNGA , OSCAR
ZEYNALOV , GAMIL
BANKS , RODNEY
PHOENIX
AZ
CARROLL , LILLIE
PHOENIXVILLE
GIBBONS , JOYCE F
MARTYNIAK , LUBA
HARPER , MARGARET L
PITCAIRN
ADAMS , ROBERT
ALFORD , JEANETTE
BAILEY , DOUGLAS
BERGIA , RANDALL
BOXLEY , FRANK
BROWN , RUTH E
CAMPAGNA , JOSEPH
CANADY , MELVIN
CENTENNIAL , DAVID
CHAWRYLUK , KYYSTYNA
CHUONG , PAL S
CIOPPA , ANTHONY J
CONNORS , VANESSA L
COOPER , DONNA U
CRAFT , LUTHER T
CUTLER , SANDRA
DANDRIDGE , KENNETH H
DEVERS , PHILLIP R
DUFFY , CATHERINE J
EVANS , JOHNNIE M
GILLCREASE , MAURICE
HARPER , LILLIE MAE
HENDERSON , MARY D
HERRING , ELI A
HILL , THEODORE L
HILLIARD , BEVERLY
HOLT , MERRILL
JOHNSON , DERF C
JOHNSON , MICHAEL
JOHNSON , MICHAEL B
JOHNSON , MICHAEL I
JOZNIAK , MARK T
KELLER , CAREY L
KUBIAK , MARILYN L
KUTSUFLAKIS , JAMES
LEWIS , RANDY R
LEWIS , RONALD
LEWIS , ROY W
LOWRY , RICHARD
MAITLAND , CATHERINE
MAJERSKY , MICHAEL A
MARSHALL , MELVIN S
MAXWELL , DOROTHY S
MCALLISTER , NORMAN D
MCBRIDE , JAMIE
MCBRIDE , JAMIE N
MCGEE , DEBRA M
MESSINA , JOHN
MICHALOWSKI , ROBERT
MOORE , HARVEY
NEAL , DOLORES
NICKEL , GARY W
ONEIL , WILLIAM
PALUS , BERNARD R
PARROTT , GARY D
PECK , MICHAEL C
PHOENIK , ROBERT M
PHOENIK , ROBERT N
PHOENIX , ROBERT
PHOENIX , ROBERT M
PIACQUADIO , BEVERLY
PIETZAK , ANTHONY J
PINCHBACK , LAFAY
REESE , WILLIAM
RICHARDSON , MARY B
RUCKER , MATTIE
RUE , HELENA D
SATOLLLI , JOHN G
SCOGGINS , DEBRA L
SHEALEY , GORDON
SHEALEY , THOMAS G
SIMMONS , RICK D
SIMMONS , RICKY D
SMITH-MOYE , ANNETTE
SNIPE , JANNICE A
THOMPSON , JUARON C
TOWNSEND , ADA J
WARNER , LINWOOD H
WEEMS , STEVEN M
WILKERSON , BREWER
WILLIAM , MICHAEL
WILLIAMS , BRENDA L
WILLIAMS , DARNELL C
WILLIAMS , DONALD G
WILLIAMS , JOANN V
WILLIAMS , MARIE
WILLIAMS JR, ALBERT B
WOOD , CLIFFORD
WRIGHT , CLINTON
WRIGHT , CLINTON B
YOUNGBLOOD , MARICA L
MIGLIONIKO , KAREN A
PITTSTON
SCOTT , KENNETH M
PITTSTON TWP
KOVACH , MICHAEL
PLAINS TWP
BAGLEY , LORI ANN
PLEASANT HLS
MAJESKI , MARY
HUTTER , JANET L
PLEASANT UNTY
BECK , JERI A
POCONO LAKE
JIMENEZ , JUAN
POCONO SUMMIT
KERSCHNER , STEVEN
KERSCHNER , STEVEN E
DIMITRI , DEBRA ANN F
POTTSVILLE
FREDERICK , BETTY J
SCHULER , CAROLYN M
WILSON , CLARENCE S
BOYD , PATRICIA J
QUAKERTOWN
CARINO , JORGE L
READING
CORDERO , ANA
DIAZ , RICHARD
FIRESTONE , BETTY L
MATERIA , FRANK
NEWTON , ROBERT L
NUNEZ , ARACELI
PENA , LEONEL
REAM , KELLY A
RUIZ-NUNEZ , MIGUEL O
PAULASKI , NICHOLAS D
RED HILL
REICHWEIN , MARY E
REICHWEN , MARY E
BREZNIK , STEPHEN B
RINGTOWN
SAMPLE , ALFONZO R
RIVERSIDE
BISKO , JOLEEN M
RUFFS DALE
FAVIN , STEPHEN B
JOHNSON , MELISSA R
SAINT THOMAS
#76 , WEGMANS
SCRANTON
GORGE , ROMAS
SENHIVAN , HUBERT J
DROZDO , JOSEPH H
SENECA
JAMES , IAN L
SHARON HILL
OLIVER , TERRENCE M
MALLEY , KEITH H
SHARPSBURG
KILPATRICK , BARBARA S
SHILLINGTON
STOYER , BARRY L
SHOOP , CAROLYN J
SHIPPENSBURG
KUNKLE-BAVER , CAROLYN E
SHOEMAKERSVLE
HOLMES , RAY E
SICKLERVILLE
WITZEL , WILLIAM R
SLIPPERY ROCK
GALISH , STEPHANIE A
SLOVAN
SPAW , CYNTHIA
SMITHFIELD
CACCHIONE , THOMAS P
SOUTH ERIE
SOUTH PARK
ELKO , RAYMOND B
BERTOLINE , RONICE M
SPRINGDALE
BIER , WILLIAM J
SPRINGFIELD
SWETTS , LEONA M
STARJUNCTION
SCALTZ , GLORIA P
STATE COLLEGE
DAVENPORT , MARK A
STEELTON
KLINE , WAYNE L
TEETS , LINDA K
DZONKO , MICHAEL
STOCKDALE
MORTON , LEONARDO L
STRABANE
NAGLE , CHARLES A
STRONGSTOWN
SCAGLIOTTI , JAMES J
STROUDSBURG
JONES , ROBERT
TANNERSVILLE
SANDERSON , GEORGE J
TOBYHANNA
ALBERTS , GREGG M
TRAFFORD
ANDREWS , JOHNNIE L
TRENTON
BARROLLE , SAMUEL
DAVID , RICHARD
FRANKLIN , JOSEPH N
GREEN , ROBERTA L
JORDAN , MARY D
LEWIS , GERALDINE J
BEVERIDGE , GERALD T
TURTLE CREEK
HICKS , JOHN J
UNIONTOWN
RITZ , TIMOTHY W
BUTLER , THOMAS G
UPPER DARBY
DOUGHERTY , JAMES J
EMPSON , THOMAS
KAZAKIS , SOPHIA
NGO , TUAN MINH
RUFFIN , SHERITA K
HOWLES , JAMES W
VENANGO
VERONA
TURNER , JOHN L
FRANCO , RICARDO
VINELAND
SNIDER , BONNIE L
VOLANT
GRAJCAR , JOHN
W SCRANTON
PIAZZA , MARY
OETTL , RICHARD V
WALNUTPORT
EVERSOLE , TAMMIE L
WAMPUM
FERTIG , KENNETH W
WARMINSTER
MCNARY , MARY
WASHINGTON
SHEETS , GARY W
DEHAVEN , NORMAN W
VERNA , PAUL
SCHELL , ROBERT R
WEST LAWN
CHEKE , CHARLES G
WEST MIFFLIN
IGNAT , JOHN M
LATONA , CAROL E
LATOWA , CAROLE
KORPAR , JOSEPH E
WEST NEWTON
COMPARINI , BEVERLY J
WEST READING
BLACKMAN , CLAUDE W
WEST YORK
NEGRICH , CARRIE L
WEXFORD
TRIMBATH , DEBORAH
WILDWOOD
LYONS , RICHARD G
WILKES BARRE
ARNOLD , JACQUELINE
WILKES-BARRE
ARNONE , RUSSEL E
COOK , RUSSELL E
DIEROLF , JOSEPH V
ILLIANO , ANIELLO
JOHNSON , VICTORIA B
PASCUAL , ANGEL A
RIEMENSNYDER , ROBERT
WOJTOWICZ , MARY D
MCKINNEY , CONSTANCE L
WILLIAMSPORT
GREEN , WALTER T
WILLINGBORO
GREEN , WAITER T
WILLINSBURG
JOHNSON , SHANIKA
WILLOW GROVE
RAYMOND , GERALD
SWIFR , ROBERT P
CHAUARRIA , LUIS A
WILMINGTIN
JONES , JUSTIN
WILMINGTON
WALKER , RONALD W
WINDBER
LOPEZ , PAMELA MARIA
WOODLYNNE
NELSON , BARBARA L
WRIGHTSVILLE
JOHNSON , CATHY M
WYALUSING
BELL , DAVID
WYNCOTE
POLLOCK , WARREN A
WYOMING
WILLIAMSON , PATRICIA
MAIER , ELIZABETH
YARDLEY
KPOYEA , MOSES D
YEADON
MARTIN , RUTHLYN
RUSSELL , WILLIE G
SMITH , JOHN B
SMITH , PHILIP S
SMITH SR, JOHN B
BUCHANAN , BRUCE
GREIMAN , THELMA
ROSE , MICHAEL
SPELLS JR, JAMES
WASHINGTON , MARCIA L
YOUNGSTOWN
WILLIAMS , CURTIS
LINDSAY , SHANTEL Y
ALBRIGHTSVLLE
$1,200.00
TRIPLIN , ROBERT L
MACON , CARRIE
LONG POND
SEWARD , TYRONE
CALLAHAN , JAMES R
ROMERO , LUIS
ROMERO , LUIS J
WHITE , DIANNE C
GILBERT , MARYANN