RIVERA-CRUZ , JOSE M
PHILADELPHIA
PA
$25,000.00
BARDO JR, STEVEN E
HARRISBURG
$5,000.00
LOWERY , JOSEPH F
NAZARETH
THOMPSON , ROLLINS G
PITTSBURGH
SCHMIDT , VERONICA A
READING
CARLSON , SUSAN
VERSAILLES
HOLMES , ROBERT
ABINGTON
$2,500.00
LEWIS , BARBARA T
BEASLEY , LOTTIE J
ALLENTOWN
BEKESY , LOUIS
GROVES , DAVID
JORDAN , VERNON
PORTAL , BIENVENIOO Y
RAYMOND , CHRISTOPHER A
WATSON , DEBORAH M
HONG , SEUNG E
AMBLER
SPIELES , BRENDA D
ASHLAND
LEWIS , DANIEL L
ASPINWALL
HUHN , CURTIS P
ASTON
COOK , JAMES
AUDUBON
PRYOR , CARLTON
OBERHOLTZER , JEFF A
BAINBRIDGE
BASHADA , THERESA M
BELLE VERNON
BAKLYCKI , MARYANNE
BENSALEM
HARVEY , LISA
CRAIG , NANCY G
BETHEL PARK
VIGNOVIC , MELVIN P
TITMAN II, GLENN D
BLOOMSBURG
DIGHT , WENDY M
BON AIRE
SOLARI , DEBORAH
SOLARI , DEBORAH L
RESTUCCI , ALBERT M
BOOTHWYN
HALL , LOVELLA
BRADDOCK
HARRIS , YVETTE
HARRIS , YVETTE J
JENKINS , CLARENCE E
STEVENS , JACK R
SANTELL , LILA C
BURGHILL
OH
BUTLER
SOLARI , DEBORAH LEE
CARNIHAN , MARGARET M
BUTZTOWN
LARSON , JULIE
CARLISLE
HOMISTEK , GERALDINE M
CARMICHAELS
RUSSMAN , PAUL
CARNEGIE
BRANT , JAMES L
CHESTER
CORPORAL , DEBORAH
CORPORAL , JOHN
CORPORAL , JOHN C
CORPORAL , JOHN S
COSTEN , LISA M
CUSTIS , CHARLETON
GOODE , LEON
GRASTY , LINDA M
QUEEN , ANTHONY J
QUEEN , JUAN A
REED , JAMES G
SHOWELL-SMITH , BETH
THORPE , ROBERT L
WOMACK , CHERYL B
BRADLEY , DEAN
CLAIRTON
LOWE , JOSEPHINE M
COALPORT
DAVIDSON , JOAN C
COATESVILLE
GERFEN , VINCENT J
COLUMBIA
MCFADDEN , WILLIAM E
CONNELLSVILLE
PRITTS , CHRISTINA R
NIXON , DELLA B
CORAOPOLIS
NIXON , JOSEPH E
KULP , HENRY D
COVENTRYVILLE
LINDSEY , JOEY O
BROOMALL , HARRY
CRUM LYNNE
AZEEZ , MAKAILA
DARBY
JOHNSON , ALFRED E
JONES , RONALD
RENZI , JOSEPH S
DAVIDSVILLE
BRUCE , RICHARD A
DUQUESNE
REDDICK , PATRICIA
SEIGH , JOSHUE
NOYD , WILLIAM C
E LANSDOWNE
TROY , RAMONA
E MCKEESPORT
BURGESS , MICHAEL C
E PITTSBURGH
PRYOR , CARLTON E
EAGLEVILLE
BILLET , CARL E
EAST YORK
SANTIAGO , HENRY
EASTON
BUTERBAUGH , CHARLES P
EIGHTY FOUR
JACKSON , EUNICE
ELKINS PARK
MATHIEM , JEAN S
GAWLIK , WILLIAM J
EMMAUS
CROSBY , RONNY G
ERIE
WALKER , SYLVIA L
MCBRIDE , SHAWN D
ESSINGTON
WOODRUFF , ANN
FAIRLESS HLS
COLANGELO , JOSEPH
FALLS
KEENE , PATRICIA L
FENELTON
LOPEZ , ANA
FLEETWOOD
LUDWIG , MARK A
FOLSOM
BUCAN , NICKOLAS
FRAZER
SZABO , ANGELINA
FREELAND
COTTRELL , HILTON E
FSTRVL TRVOSE
OZLAS , PAUL
BRYSH , JOHN J
GLASSPORT
BONADUCE , VINCENT J
GLENOLDEN
PERAMPLE , NEIL A
GROVE CITY
ALBIZU , DARIO
APPLEBERRY , CHARLES
BANKS , CHARLES J
BURDEN JR, FRANKLIN
KENDRICK JR, JAMIE L
THOMPSON , WILLIAM E
URRUTIA , JAMILLE E
VENTURA , DARIO
STRAKA , EMIL G
HAZLETON
THATCHER , JOANNE B
HELLERTOWN
GREEN , ELIZABETH A
HERMITAGE
KLARIC , JONICA E
MAYLE , SANDRA J
HILLER
CUSH , MICHAEL P
HOMESTEAD
HARRIS , WILLIAM
DEIBLER JR, JAMES R
HUMMELSTOWN
LEIBOWITZ , THOMAS J
JENKINTOWN
TISSON , THOMAS
KING , CRAIG
JOHNSTOWN
MORGRET , JAMES
URBAN , BERNARD
BLAUSER , GARY R
KARNS CITY
HERNANDEZ , GERARDO F
KNG OF PRUSSA
FLORIAN , LINDOR
LANCASTER
GILLIS , BRADLEY
ORTIZ , JOSE A
PATTON , BETTY L
ROBINSON , TELISHA
ROMAN , ANGELICA
TORRES , JOSE
RUCHE , MARRIE
LANSDOWNE
STONE , WILLIAM R
LEESPORT
DREHER , TIFFANY
LEHIGHTON
KLINE , CATHERINE M
LEWISTOWN
GOLAS , STEVE F
LIBERTY
GOLAS , STEVEN
SPANGLER , MARK A
LIGONIER
REDDING , JAMES E
LINWOOD
FLEMING , DORSHEIM D
LYNNEWOOD
RAWLS-GUYTON , YVETTE
WILLIAMS , JAMES J
ORT , FRANKLIN R
MANCHESTER
PATRICK , ALYSSA C
BARBERA , ANTHONY
MCKEESPORT
BUNDRIDGE , TRACY A
KRAMER , CLARENCE J
MECHANICSBURG
KRAMER JR, CLARENCE J
HAHN , ROBERT H
MONROEVILLE
JACKSON , GENEVE
MOUNT OLIVER
LUNDY , VERNA
SIMMONS , SHEILA
ROHRBAUGH , MARY E
MOUNT WOLF
FIANO , JOYCE M
MT PLEASANT
CROWLEY , MARY E
MT WASHINGTON
EVANS , MARK B
MUNCY
PARKER , DENISE
MUNHALL
BROWN , VIVIAN D
MYERSTOWN
JACOBS SR, JOHN C
N HUNTINGDON
DEPKON , KAREN M
N VERSAILLES
POMPILIO , NUNZIO
BARNETT , WADE C
NARBERTH
TOMEI , BENNIE J
NESHANNOCK
BARNES , ANGELA M
NEW CASTLE
HARRIS , DORA L
DE
BAKER , DERICK C
NEW OXFORD
PORTILLA , JOSE
NEW YORK
NY
PATEL , KEYUR
NEWARK
BAKER JR, MILTON
NORRISTOWN
BENYAKER , JOHN E
BULLOCK , JOSEPHINE M
GRAHAM , RUSSELL
HADRICK-GRAHAM , ALLISM
JONES , JOHNNIE
TOMLINSON , THELMA
WELLS , WILSON
BENARD , ROBIN L
OAKDALE
HARBISON , JANET M
LEWIS , WILLIAM H
CONNIFF , JUDITH A
OLD FORGE
RODGERS , GINGER L
PALMERTON
FULLER , LISA R
PENBROOK
WATTS , CARLA M
MORRIS , ROBERT L
PERRYOPOLIS
ARMSTRONG , THERESA
BAEZ , JONATHAN
BANE , ANISSA C
BARR , CHARLES A
BELARDO , MARIA
BENNETT , JERMAINE D
BISHOP , TYRONE
BLANNON , GADENHIRE T
BOOKER , ARNA
BOOKER , ARNA D
BOSTIC , BETTYE J
BROOKS , AMBERT
BROWN , JOHNIE
BROWN , STANLEY
BROWNE , HANDEL
BURNS , FRANKIE
BUTLER , GUY
CADE , ANDREW
CAMPBELL-WHALEY , DIANA
CARTER , JAMES
CERRONE , RITA
CLASS , RAMON L
CLOE , JEAN D
COLEMAN , ROBERT
COLEMAN , SHERMAN
CONSUELO , HOWARD M
COPES , CHARLAYNE M
CROUDY , BERNICE
CZENSTUCH , IHOR
DANIEL , FRANKLYN E
DAVIS , RICKY D
DAWSON , DEQUINCY W
DE LOS , RONALD M
DE LOS REYES , RONALD M
DEFELICE , FERDINAND M
DEQUINCY , DAWSON W
DIX , SAMMIE
ELEFTHERIOU , DEMETRA
FAIRFAX , IVAN
FALLAS , SERRANO A
FALLASSERRANO , ABELARDO J
FALLASSERRANO , ABELARDOJ
FERNANDEZ , VICTORIA
FISHER , YVONNE
FLANIGAN , HOMER L
FLORES , OSWARD
GADDY SR, ANTHONY
GAINES , EDWARD
GAINES , EDWARD W
GARY JR, DAVID
GEIGER , DARRYL E
GILLIAM , LAWRENCE N
GWALTNEY , STELLA M
HAEGELE , RONALD J
HALL , JEROME V
HARPER , AMELIA D
HARRIS , ANTHONY
HARRIS , CHRISTOPHER
HARRIS , REGINALD
HAYWARD , CHARLES
HENNEGHAN , CHRISTOPHER
HEWLETT , GLADYS H
HICKMAN , BRIAN
HINES II, RAY L
HO , ALLEN
HOWARD , THOMAS
HUDSON , DAVID
ISOM , JESSICA M
JACKSON , DAMON
JACOBS , KEVIN
JENKINS , BRYANT A
JOHN , TREVOR
JOHNSON , TOMMIE LEE
JONES , ALICE G
JONES , JAMES B
JONES , RONALD LEE
JONES , WILLIAM
JOSEPH , JUDITH
KEBBIE , AUGUSTINE
LAVELLE , CATHERINE
LEE , RENEE G
LEEPER , FRANK C
LESTER , JOE L
LESTER , THOMAS
LEVENSON , ROBERT G
LEWIS , TERRY D
LLOYD , GEORGANNA B
LOVE , BENNETT H
MACKIE , EMMA L
MARSHALL , FRANCES
MAYER , ROSA S
MCCARTY , MICHAEL P
MCDONALD , BARBARA
MCGOVERN , JAMES
MCGREGOR , DOREEN A
MCNAIR , SUPRINA
MCTILLMAN , JAMES
MCTILLMAN , JAMES E
MENDEZ , JUSTINO
MIMS , CAROL
MITCHELL , JAMES W
MONSON , GLORIA J
MOORE-GOWANS , CLAUDIA
MORRIS , CHARLES B
MORRIS , UDEAN A
MURRAY , ELVIS
NATHANIEL , CHRISTOPHER
NELSON , GREGORY
NOUZON , KEITH
OLMEDO , CATHERINE L
OWENS , DERIK
PALMER , CURTIS J
PALMER , MAYME L
PATTERSON , ADA
PATTERSON , ALBERTA L
PAYNE , MICHAEL C
PETERSON , MICHAEL
PETTY , CARL A
PHILLIPS , JESSE
PINKNEY , WILLIAM D
POWELL , GREGORY
PURVIS , HOSPOR S
RAGLAND , HAZEL
RELAFORD , RONALD A
RICE , AARON G
RICKETTS , LLOYD
ROBINSON , STEPHENIA
ROBINSON , WILLIAM B
RODRIGUEZ , DAVID
ROSARIO , RAMON J
RUTLEDGE , THOMAS J
SAIDY , ABU
SEAWRIGHT , FRED
SEAWRIGHT JR, FRED
SHIELDS , WILLIAM
SHIPPEN , KEVIN
SHOTZBARGER , VALERIE A
SICAS , CHARLENE
SMITH , ELAINE E
SMITH , JUANITA
SMITH , MICHELLE
SMITH , ROBERT J
SMITH JR, HAROLD E
STEVENSON , CALVIN
STEVENSON , STEPHANIE M
TAYLOR , CRAIG J
TAYLOR , GRAIG T
TELUSMA JR, MARCEL
TERRERI , EDWARD M
THOMPSON , DEBORAH C
TOLOMEO , BRAD
TORONI , ROBERT
TOWNSEND , TIMMIE
TRIGNANI , DAN J
VANKIRK , LANDORA
VARGAS , MARIA
WALKER , CHERYL A
WALKER , GEORGE S
WALKER , KIMBERLEY ANN
WALLACE , NATASHA M
WALTERS , ERIKA L
WALTON , THEODORE
WARRELL , PHILLIP
WARRICK , RICHARD
WASHINGTON , JIMMIE
WASHINGTON JR, JAMES
WAYSOME , AUDLEY
WENGER , CHARLES W
WEST , CHARLES
WEST , JIMMY A
WHITE JR, LEARNEL
WILLIAMS , JAMES L
WILLIAMS , SABRINA M
WILLOUGHBY , BERNIE
WILSON , NIEGIE E
WILSON , THARON G
WOODSON , ELSIE
WRIGHT , PATRICIA E
WROTTO , ROBERT L
WUNDER , ROBERT B
YOUNG , ISAAC
ZAUREL , JOAN P
ZOTTER , BERNADETTE
CHAPARRO , ZAIDA
PHOENIXVILLE
BATES , STANLEY A
COBBS , LELAND
COBBS , LELAND T
CODA JR, GILBERT J
DAVIS , DUANE M
ELLIS , JOSEPH H
EVANS , JOHNNIE M
GRAY , CHARLENE B
HAYES , RODERICK R
HENDERSON , JUDITH C
HICKS , AUTHUR
IRVIN , CECIL
KENNELLY , NOREEN
KENNELLY , NOREEN M
KING , CHARLES
KOHLMAN , DEBRA
MANCINE , JULIE A
MARSONEK , ELIZABETH V
MCKENITH SR, WESLEY C
MCLAUGHLIN , EDWARD
MIARA , DONNA M
MOORER , ANNICE
OPFERMAN , LINDA
SCOTT , NINGA J
SNYDER , SARA LYNN
STUMPER , MICHAEL J
TALLEY , TONYA R
WHITSETT , DONNA J
WILLIAMS , CECIL
WILLIAMS , DWAYNE E
YANCEY , TRACEY K
HINDMARSH , JOHNNA
PITTSTON TWP
SMITH , RACHEL L
JEWELL , CHARLOTTE F
PORTLAND
SMITH , JULIANN
POTTSVILLE
JUSTKA , ASHLEY M
PRESQUE ISLE
OZIMEK , JANE
OZIMEK , JANE M
EHRHART , KENNETH E
PROSPECT
FIGUEROA , LEONARDO A
GONZALEZ , EDNA
KRANIS , MARION
KRANIS , MARION M
RIVERA , LIBERTAD
RODRIGUEZ , EDDIE
PATTON JR, WILLIAM
ROHRERSTOWN
MCLAUGHLIN , DONNA M
SAYLORSBURG
MANN , STANLEY E
SCHNECKSVILLE
HALL , KENNETH
SCRANTON
SHEDLOCK , DANIEL J
THOMPKINS , DENNIS R
SHARON
GARY , SHELDON T
SHARON HILL
RAMIREZ , DAISY L
SOMERSET
SELLENY , JOHN M
SOUTH ERIE
REILLY , ROBERT
SOUTHAMPTON
REILLY , ROBERT J
REAVEY , JOSEPH
SWARTHMORE
HARRIS , KENNETH
TARENTUM
HARRIS , KENNETH N
FISHER , STEPHON
TRENTON
NJ
MOORE , WINSTON L
JASUTA , WILLIAM T
TYLR-OLD FORGE
WARDELL , NANCY R
UNIONTOWN
JACKSON , IKEA T
UPPER DARBY
JOHNSON , DARCY
PHILLIPS-BUTTS , JOHN
SINGH , JAGJIT
PASSIONE , JIMMY P
VALENCIA
ACRIE , WALTER
VERONA
ALSTON , BRUCE E
MELOCCHI , LAWRENCE J
PETRUCCI , RONDA A
W SCRANTON
HICKLE , TIMOTHY G
WASHINGTON
SMITH , NELSOLINZ
WILLIAMS , SYLVIA
IRIZARRY , LISA M
WAYNESBORO
HERMANN , AUDREY
WESLEYVILLE
MURRAY , WILSON
WEST CHESTER
MCKNIGHT , ANTHONY T
WEST MIFFLIN
WESTMORELAND , MARILYN J
BITTNER JR, CLYDE G
WEST NEWTON
HILTON , OTHA W
WHEATLAND
KOUAO , WOGNIN
WHITEHALL
MCHUGH , CORRINE B
WILKES BARRE
BRIGGS , DOROTHEA
WILMINGTON
BROOKS , WILLIAM H
CHISHOLM , CURTIS D
BELL , DAVID
WYNCOTE
WISE , EMORY W
WYOMING
COOPER , NOYD
YEADON
GREEN , DION
KEITH , RONALD A
BROWN , ROBERT H
YORK
SMALLWOOD , EXIA T
EATON , THOMAS E
YORK HAVEN
BARR , VERNA J
ALTOONA
$2,400.00