HURLBUT , PATTI S
IRWIN
PA
$25,000.00
TORMA JR, JOHN J
NEW KENSINGTN
SMITH , SHARNITA L
PITTSBURGH
$10,000.00
COOPER , DARLENE
BUSHKILL
$5,000.00
GOGOLIN , JOSEPH S
BUTLER
LUTTIG , JAMES
CLINTON
LYNN , MARK A
CONNELLSVILLE
ADIUTORI JR, FRANK C
FAIRVIEW
MARSHMAN , DANIEL A
GORDONVILLE
MANCUSO , ANTHONY P
JESSUP
FAUSWAUGHT , ALLEN E
LANDENBERG
ZEBLEY , MICHAEL
LEMONT FRNC
ZEBLEY , MICHAEL R
SENATORE , ROSEANN
MOSCOW
ZIELINSKI , DEBORAH
MOUNTAIN TOP
ROCHE , PAUL P
OLD FORGE
TAVONI , DAVID
OXFORD
CRAIG , ANNETTE
PHILADELPHIA
HO , TOAN
HO , TOAN T
CHUPKA , WILLIAM J
PITTSTON TWP
MARTA , ARTHUR
SCRANTON
BLACKBURN , PATRICIA M
STEUBENVILLE
OH
YOUNG , BARBARA J
PERILLO , DAVID T
WAPWALLOPEN
FIRST , CYNTHIA L
WATERFORD
CATO , JOSEPH C
WILLIAMSPORT
FRENCH , CLARA F
YORK
NEWSOME , ANGELIA V
AHOSKIE
NC
$2,500.00
MCLAUGHLIN , ELIZABETH
ALBRIGHTSVLLE
MCLAUGHLIN , ELIZABETH A
ZALESKI , SONIA M
MCAFEE , JEANNIE
ALIQUIPPA
SKERIOTIS , GUS
SLEZAK , WILLIAM H
SWAN , JAMES R
BELL , JAMES E
ALLENTOWN
BUTLER , DOROTHY
GEORGE , RUDOLF R
KRATZER , CRAIG S
LAURIANO , FRANCISCO T
ORZEL , KAREN
RODRIGUEZ , ELIONEL
SNYDER , KEVIN S
SULESKI , PAUL J
TORRALES , ELIZABETH M
ZANDARSKI , EDMUND P
ZANDARSRI , EDMUND P
RUGGERY , VICTOR M
ALTOONA
DZUBAK , EDWARD
AMBRIDGE
RUSKO , ALEXANDER
BECKFORD , STANFORD
ARDMORE
KOZIK , HELEN M
ARNOLD
POWELL , STEVEN M
BARTON , KATHLEEN M
ASTON
HUHN , CURTIS P
KIMBALL , ROBERT E
MROZOWSKI , RICHARD
MANNI , GLORIA A
ATLASBURG
ROFFO , STEPHEN T
AUDUBON
SHUPE , SUZANNE J
THOMPSON , CHRIS A
HOLT , ROBERT F
BARNESVILLE
SCHOENEBERGER , HILDA T
BATH
HUTMAN 3RD, GEORGE J
BEAVER
CUNNINGHAM , INEAN
BEAVER FALLS
HESS , DEBORAH M
HORTERT , KEITH B
LAICH , GARY W
NAJJAR , MICHAEL
BELMONT
CHUNG , DANIEL I
BENSALEM
COLON-ORTIZ , LUIS A
WYTISH , ALICE
COSTA , AUGUST
BERKELEY HILLS
COSTA , DEBORAH A
LUCAS , ROBERT W
FIRESTONE , LARRY J
BERLIN
CRUZ , SAMUEL M
BETHLEHEM
ERDMAN , EDWARD
OCHMAN , DANUTA K
SANDERS , RANSOME H
GORDON , WANDA J
BIRDSBORO
ROCK JR, JOHN
DIALOIA , DAVID
BLACKWOOD
NJ
FARIA , LUIS A
BLAKESLEE
WALTER , THOMAS E
BLOOMSBURG
REESE , GREGORY
BLUE BELL
HELTON , DAVID C
BOOTHWYN
GUZAKO , MELVA K
BOSWELL
WEBER , MARK P
BERRY , PAUL L
BRADDOCK
CRNKOVIC , DEBORAH J
MINNIEFIELD , RACHEL S
BRENTWOOD
WAGNER , DEBORA
BRIDGEPORT
APICE , ANTHONY
BRISTOL
GRISOLIA , JOANNE
FANA , YSABEL M
BRONX
NY
ERAZO , JOSE L
BROOKLIN
GOLD , LINDA L
BROOMALL
NATALE , JOHN
CHAMBERLAIN , JUANITA
BROWNSVILLE
ROCKOCY JR, STEVEN A
QUATE , PAUL
BRYN MAWR
KACERSKI , DENNIS J
BUHL
SUICA , JANET L
BURGETTSTOWN
FITZPATRICK , PATRICK E
FROLE , GORDON P
LORENZATO , CLIFF A
CANONSBURG
FOX , JOSEPH J
CARBONDALE
GIGLIA , PHILIP J
KUTCH , MICHELE O
FRANCKEN , RICHARD L
CARNEGIE
KOWALSKI , JOANNA
SMELKO , BERT
FERGUSON , BRUCE D
CEDAR BROOK
LEAR , SANDRA J
CEDARHURST
JOHNSON JR, MARTIN W
CENTERVILLE
MARTINEZ , DANILO
CHAMBERS HILL
BALOGH , WILLIAM C
CHARLEROI
DRUMMOND , WILLIAM H
CHELTENHAM
BEARD JR, PHINEZY
CHESTER
CURRY SR, DONALD
DEMPS , EDWARD J
GILL , BEVERLY
GILL , BEVERLY A
HOLT , JOSEPH
TAYLOR , GRETCHEN
TILLERY , ODELL
YATES , CLYNICE
CUIFFI , DOMINIC
CHESWICK
DIPALMA , JAMES R
EICHNER , JANET D
CHANEY , GWENDOLYN
CLAIRTON
JOHNSON , LESLIE
PHILBIN , ROBERT
CLARKS SUMMIT
PHILBIN , ROBERT E
BATCHO , ANDREW G
CLEARFIELD
MALLOY , MARTIN C
CLIFTON HGTS
DUKE , JAMES J
COALDALE
PHILLIPS , PATRICK M
COATESVILLE
WHITENITE , JOE A
HASTINGS , MURIEL
COLLINGDALE
LAIDLAW , JANICE M
SAMPSON , SHIRLEY
SARRO , PATRICK E
CONSHOHOCKEN
BURKES , CAROLE
CORAOPOLIS
KEITH , DENNIS C
LEE , TIMOTHY R
BURR , DENISE R
CORRY
BELL , JAMES A
COVENTRYVILLE
HEINTZ , LOUIS S
MCCASKILL SR, RAYMOND
THORPE , REGINALD T
OBRIEN , LORETTA
CRAFTON
SHEROKE , ROBERT M
CRANBERRY TWP
DELELLIS , ROBERT
CUMBOLA
COLON JR, ROBERT V
DALLASTOWN
VANFLEET , CAROL A
DALTON
BROWN , WILLIAM R
DARBY
LAIDLAW , JANICE R
CHAPMAN , RICHARD
DARLINGTON
SMITH , BARBARA A
DE WATER GAP
LAUERDIERE , LORRAIN M
DELMONT
ALEXANDER JR, JAMES E
DERRY
WALKER , PATRICIA M
DOWNINGTOWN
HUSHES JR, JOSEPH
DREXEL HILL
SCHREFFLER , KATHLEEN
DRUMS
KARAFFA , JOHN B
DUNBAR
KOWALCZYK , SCOTT A
DUPONT
CHAMPINE , HOSEA
DUQUESNE
FIELDS , RICHARD
WALKER , WILLIE
E LANSDOWNE
COOKS , CYNTHIA J
E STROUDSBURG
STOUT , JOSEPH
DOWNS , ROGER W
EAST YORK
STANLEY , CHONA
BOZAKIS , THEODORA
EASTON
DECH , JANET
MILLER JR, SESREA
TOOMER , CHERYL
NEUMAN , JAMES D
EIGHTY FOUR
BARNES , SHYTAYA S
ERIE
BIZZARRO , RALPH J
BRIDGES , LORETTA
GRAHAM , CLARK C
HOWARD , MARK
MCFEELY , JOHN E
MIELNIK , IRENE B
RUBAN , ALEX
RUBEN , ALEX
THOMAS , EDWARD L
MESSINA , MICHELLE L
EWALT
SCHUBERT , RAYMOND J
MAJIKES , MARTIN
EXETER
KUHN , ELIZABETH
FAIRBANK
KUHN , ELIZABETH A
MOODY , MICHAEL A
STANLEY , MAURICE T
TAYLOR , PATRICIA A
WOODS , MARTHA E
TORRES , LUIS M
FAIRLESS HLS
SHOENBERGER , DWIGHT W
FEDERAL SQUARE
LAWRENCE , KEVIN T
FINLEYVILLE
CAMPAGNA , JOSEPHINE A
FOLCROFT
MARCHETTI , REGINA
DAVIS , BRYANT M
FOLSOM
DAVIS , LINDA
DAVIS , LINDA M
MONTAGNA , ELIZABETH R
FRANKLINVILLE
GAFFNEY , ROBERT
FREELAND
MARENLIN , NELSON
BRESLIN , RICHARD P
FSTRVL TRVOSE
BENCZAK , JAMES
FT WASHINGTON
QUILES , MARIA R
GEORGE SCHOOL
WALSH , BERNARD W
GILLETT
MANNARELLI , FRANK P
GIRARD
MATTIE , DEBORAH A
GLASSPORT
GLENOLDEN
SCHWARZMAN , PAULA
HOYDICH , PAUL G
GLENSHAW
RECTOR , DALE
RECTOR , DALE F
JOHNSON , CARLTON L
GLENSIDE
STOCKTON , HAYES E
GREEN HILLS
FANIA , JOANNE
GREEN LANE
JULIAN SR, JOSEPH
GREENSBORO
CHELLMAN , MARY L
GREENSBURG
FLANDERS , PATRICIA
BROSSMAN , MARY A
HAMBURG
KUNKLE-BAVER , CAROLYN E
ANDERSON , ERICK W
HARRISBURG
BAKER , HAROLD
BOWLES , DARNELL M
CARTER , JAMES G
CRANKFIELD , ELOISE
DEAN , DONALD M
DESANTO , JOHN M
HIPPENSTEEL , ROY B
KNIGHT , MARY A
KOCH , JAMES C
MARSHALL , ROBERT
MARTIN , ZANDRA
MCARTHUR , JANIE M
MITCHELL , MYRON L
NAUSS , KEVIN K
PENN , ALFONSO Z
PITTS , CHARLES L
PRICE , DAVID A
RAMIREZ-GONZALEZ , ALEXIS
ROBBINS , CAROL
SIMMS , ETHEL B
STEFON , LORENZ D
ODRISCOLL , KATHLEEN M
HATFIELD
BORMAN , BRETT W
HAVERTOWN
CRUZ , ANTONIO
HAZLETON
STRAUSBAUGH , KATHY J
HELLAM
SMITH , ROOSEVELT
HIGHSPIRE
GOLINSKY , LAWRENCE
HOMER CITY
BROWN , GARY
HOMESTEAD
KEYES , KAREN
MATTHEWS , LISA A
MATHEWS , STACEY A
HOPWOOD
YAUGER , MARSHALL N
PLESIC JR, RICHARD E
HUMMELSTOWN
KANEFSKY , ELIZABETH
HUNTINGDON VY
CHAPMAN , EDWARD C
INDIANA
DYE , ARZELLA
GALLO , JAMES B
KENDRICK , MARY K
MEYER , HARRY E
CLEM , DIANE P
FILLAR , WALTER E
JORDANHAZY , BRUCE W
WOODY , MARY T
BOSSICK-CAMPBELL , MARTHA
JAMESTOWN
PRAKULIC , JOHN A
JEANNETTE
SIEBERT , CLARE L
HUGNEY , CHARLES R
JEFFERSON
STETZ , ALMEDA B
JEROME
MERTZ , SARA ANN
JIM THORPE
HALE , DONALD J
JOHNSTOWN
HRBAL , AUDREY M
KING , CRAIG B
PRICE , HAROLD J
CARA , PATRICIA A
KELAYRES
KOTES , CHRISTOPHER K
KENNET SQ
GETZ JR, ROBERT W
LAFAYETTE HL
BARDI , PETER
LAKE ARIEL
FUNK , DAVE M
LANCASTER
HARGROVE , CHARLIE
HEMMIAGA , JANICA M
RILEY , MARY JO
TORRES , RAMON JOSE
MABIN , DANIEL P
LANGHORNE
HALL , ORLETT M
LANSDALE
KERNEN , JAMES R
TRINIDAD , ROLANDO
SULKOSKY , MARY JANE
LATROBE
VLISNNEY , RONALD M
GUINTHER , FERN
LAURELDALE
COLEMAN , KERRY M
LEBANON
DRAKULIC JR, ARTHUR
LEVEL GREEN
GRIFFIN , JUDE T
LEVITTOWN
TAYLOR , FLOYD
ANTONIO , SIGNORE
LEWISBURG
VISCUSI , EDWARD M
LIBRARY
EGOLF , HELEN L
LITTLESTOWN
BROWN , GREGORY J
LYNNEWOOD
ERVIN , JAMES E
LUNDI , GERARD
MOBLEY , PAULETTE T
MORRIS , RONALD E
THOMPSON , ARGUSTA A
TORRES , ANTONIO V
MANHEIM
CAPECCI , ALFRED Q
MARTINS CREEK
MCCHESSNEY , ROBERT P
MARTINSBURG
PAGLIAI , PAULA
MCDONALD
CASTELVETER , TODD D
MCKEES ROCKS
CONRAD , ROBERT A
DUDASH , SANDRA L
MCMANUS JR, WILLIAM P
KOVACK , THOMAS D
MCKEESPORT
LEWIS , DORIS J
SARNOSKI , CATHERINE
MECHANICSBURG
IRVING , CURTIS L
MEDIA
SEENEY , MILTON O
WEBB , KENNETH J
MARSH 111, JACK B
MIDDLETOWN
SCHEID , MICHAEL A
MILLERSVILLE
LESCAVAGE , EDITH M
MINERSVILLE
ONDUSH , STEPHEN
ROCHE , ROBERT R
MOHNTON
GARUCCFO , JOSEPH V
MONACA
JAVENS , SHARON A
REGNEY , DONALD J
LAVELLE , MARY C
MOOSIC
ALVAREZ , ELVIN
MORRISVILLE
MANCINI , MARYANN
MORTON
BERGAN , JEANETTE P
MOUNT CARMEL
PAJENBAS , MILDRED L
PALEMBAS , MILDRED L
HUSOVSKY , FRANCES J
MOUNT LEBANON
PIETZAK , STEPHEN D
MOUNT OLIVER
TROOST , MADELINE S
MOUNT POCONO
EUTSEY , ROSELLEN A
MT PLEASANT
LEE , TRACI L
MCDANIEL , ESSIE LEE
MUNHALL
SAVOLSKIS , ALEXANDER
BLAZIC , PATRICIA J
NESHANNOCK
HANNA , MICHAEL
DIETZ , SALLY A
NESQUEHONING
PACITTE , JAMES P
NEW BRIGHTON
COLALUCA , FRANK
NEW CASTLE
COLALUCA , RYAN P
GOBER , MALLORY RJ
SHAFFER , MARY A
TEMPERATO , ROSE
ARSLANIAN , GEORGE M
NEW HOPE
ANTONACCI , DANIEL
NOVAK , JACQUELINE S
SWITZER , MILDRED A
TESTA , CHARLES H
TRELOAR , TIMOTHY A
NEW WILMNGTN
GILMORE , KERLENE
NEWARK
DE
MANSON , KELVIN J
NEWTOWN
MOORE , WAYNE E
NEWTOWN SQ
ANDREW , BRETT
NORFOLK
VA
DIANDREA , JOHN W
NORRISTOWN
FORD , LATRICIA
FUSCO , ARMAND
HANKERSON JR, BOOKER
HARDEN , MAE E
HYLTON , MARY
THOMPSON , EUGENIA M
WEINER , JASON A
MADDESI , VENTURI
NORWOOD
SFORZA , LEO J
OAKDALE
WOLFE , DORIS L
CARINGOLA , THOMAS J
OAKMONT
BELL , MARY
ODENTON
MD
FISH , DAVID A
MCINAW , EILEEN M
ORELAND
SAMUELS , JAMILA A
PENBROOK
VASQUEZ , LYDIA
COOK , MARCEL N
PENNSAUKEN
COOK , MARCELL
YOUNG , JAY A
PENNSVILLE
MOORE , CHARLOTTE Y
PERKIOMENVLLE
CURLETT , KIMBERLY
PERRY SQUARE
ABDUL-KYABGER , SAUL
ACEY , YVONNE A
ADAMS , VERTIS
ALEXANDER , HENRY
ALLEN , MOLLIE
ALSTON , ROSETTA
ANDERSON , HEADLEY
ANDERSON , LOUISE
ARCE , CARMEN A
ASKEW , JAMES
AUSTIN , GEORGE H
AUSTIN , JEANETTE
BA , JEANETTE ANN
BA , JEANNETTE
BACONE , STANLEY L
BAEZ , WENDY
BAEZ , WENDY M
BAKER , JAMES
BARBARO , GABRIEL
BARBARO , MELISSA A
BASS , STEPHEN
BENSON , ERIC
BENSON , ERIC W
BERES , JOSEPH M
BERRY , ALLAN
BERRY , BELL R
BLUSARZ , MARY V
BORELLI , LESLIE R
BOYD , ANNA
BOYD , JACQUELINE M
BRADNER , ULYESS
BRAXTON , NAPOLEON
BRINKLEY , SAMANTHA A
BROOKS , THOMAS W
BROOKS , WILLIAM T
BROWN , DENICE F
BURKE , LONNIE W
BUSCIACCO , DOMINICK
BUSSEY , DERRICK
BUTCHER , EUGENE W
BUTLER , DAMEIN T
BUTLER , LUCY
BUTLER , LUCY V
CABRERO , ELIZABETH
CALDWELL , WAYNE
CALLINS , LARRY
CALSON , THERESA
CALSON , THERESA A
CAMARA , MOUSSA
CAMPOS , ILONKA T
CARABALLO , MIRIAN
CARTER , KENNETH J
CARTER , ROBERT J
CASSIDY , ALISSA G
CHANDLER , EARL E
CHISM , NELVIE
COLEMAN , GERALDINE L
COLEMAN , RICHARD
COLLINS , LARRY
COLLINS-PARKS , LINDA C
COMER , DANIEL
CONNOR , QUEENIE V
CONQUEST , SAUNDRA L
COOPER , CHARLES D
COOPER , GARRETT H
CROCKETT JR, JOHN
CROMLEY , ROBERT A
CROSBY , SHIRLEY
CURLENE , SAMUEL
DANIELS , RUTH
DARBY , KATHERINE E
DARBY , NAYA P
DARBY , NAYA R
DAVIS , JEREL A
DAVIS , MARGARET
DITTUS , ROBERT
DIXON , RAHEEN H
DOWNING , DORIS
DUMBAR , JEFFREY
DUPREE , JAMES
EBARISTO , JOSE R
EL , RHONDA M
EVANS , CATHERINE H
FAGAN , DEBORAH A
FALU , PEDRO
FEASTER , RHONDA
FELDER , JULIA M
FELDER JR, HAROLD E
FENNELL , FRANCINE
FLANAGAN , SALLIE
FLATLEY , JAMES F
FLOOD , MARTIN J
FLOOD , PATRICK
GAINES JR, THEODORE T
GILL , LILLIE M
GILLETTE-CAMPBELL , LISA
GINYARD , LENNIE
GOLDBERG , JOAN
GOODS , DARLENE
GORE , PAUL
GORE , PAUL W
GRADY , EMILY L
GRAVES , ELAINE R
GRAY , JAYNE L
GREEN , TRACEY
GRIFFITH , AUGUSTIN
GRIPPO SR, ANGELO JOSEPH
GUILBE , JUAN
HALL , SUSIE M
HALTERMAN , THERESA L
HAMILTON , CHANEL
HANRATTY , AGNES F
HARDEN , SHAQUETTA C
HARDNETT , JESSIE
HARRIS , HERBERT C
HARRIS , TYRONE
HARVEY , ALBERT E
HARVEY , EUGENE
HARVEY JR, ALBERT E
HAWKINS , ANDREW M
HAWKINS , YUL T
HAWTHORNE , EDGAR S
HAWTHORNE , SAMENTHA
HAYNES , JAMES V
HERNANDEZ , GLADYS
HEYWARD , ANDREW
HIDALGO , ALEXIS R
HILL , EDWARD
HILL , RAYMOND
HOLLEY , ROOSEVELT T
HOWARD , WILLIE
HOWARD , WILLIE L
HUMAN JR, PRIMES
HUMPHREY , JAMAR L
JACKSON , ANTHONY
JACKSON , ANTHONY J
JACOBS , JOHN
JENKINS , RITA
JOHNSON , LEE A
JOHNSON , MOZELLA
JOHNSON , NICOLE A
JOHNSON , SALEEM N
JOHNSON JR, WILSON
JOINER , NANCLYN
JONES , DARRYL D
JONES , DELORES
JONES , MAE A
KEY , LENETTA
KILIAN , CHRISTINE M
KIRBY , LUTHER
KNIGHT , CHARLENE
KOLENKIEWICZ , LINDA M
KOLENKIEWICZ , MICHAEL F
KONCHAK , JOHN M
KRASNOPOCSKI , MARY A
LANE JR, LEWIS
LANGJAHR , JOHN
LASSITER , WILLIAM
LAWS , NATHANIEL
LAWSON , JOHN
LEAPHART , LORRAINE
LEE , ERNESTINE
LEIGH , ELMORE B
LEWIS , TERRY D
LINDSEY , CLARA
LITTLE , JOHN
LOCKHART , JOHN
LOMIS , MATTHEW
LOMIS , MATTHEW J
LOUIS , AGLIRA
LYONS , HOLMAN
MACK JR, DONALD
MALDONADO , WILLIAM
MALONE , MICHEAL
MANSON , JEROME
MARLOW , RICHARD A
MARTICCI , GREGORY
MATTHEWS SR, HARRY A
MAY , DELORES
MCALEESE , DANIEL J
MCCAIN , CHERYL L
MCMICHAEL , FRANCIS
MCMICHAEL , FRANCIS M
MENDEZ , ADALYISSA T
MIDDLETON , COREY J
MILES , JOAN
MILLER , IRVIN R
MIRANDA , JOSE A
MIZHIRUMBAY , DIANA
MOFFITT , GLORIA
MOORE , CLIFTON
MOORE , ELOUISE
MURPHY , SHEIFF
MYRICK , LLOYD W
NEGRON , PEGGY
NELSON , VICKI
NETTLES , ELDER B
NEWTON , GALE
ODONNELL , PATRICK M
ONG , KHENG C
PAGLIACCETTI , FRANCIS
PATEL , MITIXABEN
PATTERSON , ADA
PAUL , ELIZABETH R
PELLO , JOSE L
PINKNEY , OSSIE
POLLARD , DIANNA E
PORTER , BARBARA
POUGH , SARA
PRICE , CARRIE
PRYOR , HERBERT
PURCELL , SECCUNDINA F
RAGAN-TENNANT , VERNA D
RAGAN-TENNART , VERNA D
RAMAS , LUIS A
RAMIREZ - ESPINOSA , EMMANUEL
RAMIREZ-ESPINOS , EMMANUEL A
RAMIREZ-ESPINOSA , EMMANUEL
RAND , GLORIA
RAY , CALVIN
RAYNARD , RICHARD R
REID , HOWARD
REID , IRIS
REITANO , PETE
REMBERT , TRUMAN
RICKETTS , MARY F
ROBERTSON , MEGELL
ROBINSON , PAMELA Y
ROLDAN , MELISA A
ROSA , ELISEO
ROSS , JOHN F
ROUNDTREE , WILLIAM
ROUSE , BERTIE
RUSCH , BARRY
RUSSELL , JOHN E
SALERNO , JOHN A
SALGADO , JOSE R
SAM , SAM A
SANCHEZ , PABLO
SANDERS , KENNETH
SANDLERS , KENNETH
SANFORD , ALETHEA
SANFORD , JOE
SANFORD JR, JOE
SERRANO , LISA M
SHER , JEFFREY
SHOPRITE ARAMINGO ,
SICKEL , EVA M
SIMS , TOMMIE
SIMS , TOMMIE L
SIZER , RALPH
SMITH , DAVDRIAN
SMITH , TRACEY
SPARKS-WILLIAMS , CELESTINE
SPAULDING , TANYA
STAFFORD , KAREN
STARECKY , FRANK A
STEWART , BRUCE
STEWART , GEORGE
STEWART , RONALD
STOKES , LAKEISHA D
TARQUINIO , MILDRED M
TAYLOR , AMANDA
TAYLOR , DIANE H
TAYLOR , PAMELA C
TAYLOR JR, GARY
THOMAS , DELROY
THOMPSON , ETHEL M
THOMPSON , RAJAB R
THOMPSON , THERESA
TORRENCE , ERNEST
TRIBBLE , BERNARD W
TUAN , THOMAS N
TUCKER , HARRY
VASQUEZ , JUANA A
VETH , SOKOEON
WALLATE , JEFFREY
WALTER , THERESA
WALTON , NORMAN K
WARDLAW , WILLIE
WASHINGTON , BARBARA M
WASHINGTON , MARY A
WATSON , ANTONIO
WESCOTT , ROBERT A
WEST , BRIAN T
WEST , KENYATTE A
WEST , RENYATTE A
WESTED , DONALD D
WHARTON , DOROTHY F
WHIPPLE , WORT
WHITE , CHARLES
WHITTEN , ALFRED
WILLIAMS , MICHAEL K
WILSON , MECHELLE G
WILSON , MICHELLE G
WILSON , THOMAS
WOMACK , FRANCINE
WORT , WHIPOLE
WORT , WHIPPLE
WRIGHT , MELVIN
WRIGHT , TROY R
XUE , ZHANG
YOUNG , EFFIE B
PHILADELPIHA
PHILADLEPHIA
CARMELLA , MUNDY
PHOENIXVILLE
MUNDY , CARMELLA
MUNDY , CARMELLA R
ALSTON , ROY A
ARTZ , DAVID R
BALLOU , JOE ANN
BANAL , VICTORIA J
BANKS , LAWRENCE E
BERGIA , RANDALL
BRINSKI , BARBARA L
BROOKS , HOWARD T
BRYANT , VAUGHEN E
BUNDRIDGE , SAMUEL D
BYRNES , ROBERT
CIDDELL , SIERRA M
CIPOLLA , RICHARD N
COLLINS , KIMALE M
CUNNINGHAM , MICHELE A
CUROTOLA , ANTOINETTE
DOLOUGHTY , KAREN L
FLEMING , RUTH R
GERGACS JR, JOHN G
GERGALS JR, JOHN
GOLEBIEWSKI , CAROL P
GOODNIGHT , TONYA
HENLEY , HAROLD
HERRING , BRIAN A
HERRING , CHARLES L
HERRING , ELI A
HICKS , ARTHUR
HICKS , ARTHUR W
HOHMAN , CAROL A
HOLLINGER , MARK
HOLLINGER , MARK J
HUFF , CEPHUS
IRELAND , SAMUEL L
ISAAC , REBECCA F
JACKSON , DESIREE D
JACKSON , RAQUEL
JOHNSON , MICHAEL
JOHNSON , MICHAEL B
JOHNSON , MICHAEL I
JOHNSON , RUSSELL A
JOHNSON , SHAWN R
JONES , JOYCE M
KATICH , CAROL A
KENDRICKS , SHAWN N
LANKIEWICZ , ANTOINETTE M
LEIST , BECKY I
LIVINGSTON , DAVID P
MCBRIDE , LISA M
MERKEL , EDWARD A
MEYER , ROBERT L
MILCAREK , DONNA J
MILLENDER , PATRICIA A
NIXON , ROBERT E
OLIVER , DEHN
OLLISON , MARGARET R
OWENS , NERZELLE R
OWENS , VERZELLE O
OWENS , VERZELLE R
PILUSO , LILLIAN
PLOWDEN , DON W
PRAMODCHANDRA , BHATT M
PRICE , KLALITA D
PUHARIC , AMELIA
PUMARIC , AMELIA
REED , CLIFFORD E
RIGGINS , DOLORES
ROBINSON , LARRY R
SCHULTZ , JACQUELIN A
SCOTT , CHRISTINE
SIEBAUER , MICHAEL
SIMPKINS , TROY B
STIVESON SR, STEVE
STOCKHAUSEN , JOSEPH E
STROTHERS , CHARLES A
SULLIVAN , PAUL T
TABUSO , ANGELO
TABUSO , ANGELO S
TABUSO , SUEANNA M
TERRY , SHARON A
THOMPSON , JAMES L
THOMPSON , JUARON C
TRABBOLD SR, ROBERT W
VALENTINE , ROBIN
WEISER , JAMES A
WEST , CONSTANCE L
WIGGAN , VICTOR A
WILCAREK , DONNA
YAGNAJA , BHATT
SOPPECK , RONALD J
PLYMOUTH
WHITT , RAYMOND D
TWYMAN , RICHARD R
PONTIAC
MI
PRICE , LEE
POTTSTOWN
WILLIAMS SR, MARVIN
LESCAVAGE , STEVEN
POTTSVILLE
ZITKA , JOSEPH E
PRESQUE ISLE
ARBUTINA , LENA
PROSPECT PARK
WACHT , JAMES E
PULASKI
BICKLEMAN , CECELIA M
READING
MORALES , ANTHONY
PIZZ , CARL B
PRATER , DAVID L
SANCHEZ - VELEZ , ELLIOT
SHIREY , LINDA D
TUCKER , ROSE M
REPUBLIC
BREZNIK , ALICE E
RINGTOWN
RICHARDSON , STEVEN
ROARING SPG
SOTO , MORALES
ROHRERSTOWN
SOTO , MORALES A
AHN , EUN JU
RYDAL
WEJSA , LOUIS J
SADDLEBROOK
HARRISON , SHARON
SAEGERTOWN
CORLE , PHYLLIS E
SAINT MICHAEL
COVERT , FRED E
SAINT THOMAS
SAMUELS , THERESA L
SALTERS
SC
KOVACH , THOMAS
SCALP LEVEL
HALL , KENNETH
VANCOSKY , LINDA M
STOCKTON , HAYES
SHARON HILL
SCHLACK , ELIZABETH V
SHENANDOAH
BLYMIRE , BARBARA J
SHREWSBURY
FARR , WAYNE L
SHUYKL HAVEN
MARTIN , ERSKINE H
SINKING SPG
ZELANKO , JAMES A
SIX MILE RUN
JOHNSON , NANCY J
SOUTH PARK
WARREN , WILLIAM
HUNSICKER , EMMETT L
SOUTHAMPTON
WATSON , TODD M
SPRINGDALE
BURNS , LARRY L
SPRINGHILL
FL
DILLON , MARGUERITE E
SPROUL
HERIGAN , GEORGIANNE S
STEELTON
HIPPENSTEEL , CHERYL A
HIPPENSTEEL , EVELYN A
HIPPENSTEEL , MARGARET D
LEFEVER , CLARENCE G
STRASBURG
MOORE , PATRICIA
STROUDSBURG
CAPEZZUTO , TONY P
SWISSVALE
JONES , ROBERT
TANNERSVILLE
JONES , ROBERT A
JONES JR, ROBERT
JONES JR, ROBERT A
MORRIS , KENNETH R
TEES JR, JAMES P
THORNTON
CARTER , SHEILA A
TREMONT
GOJANIUK , GEORGE Z
TRENTON
HOWARD , DEIDRE L
TURTLE CREEK
PISARCIK , MICHEAL S
TWIN ROCKS
BARCHETTI , LORRAINIE
UNIONTOWN
FRANKO , WILLIAM
MARSHALL , NEWMAN Y
MORRIS , CHRISTOPHER J
NICHOLSON SR, GERALD
RAYMOND , TIMOTHY J
RITZ , TIMOTHY W
SANTORE , WILLIAM J
SWEPTSON , JOYCE I
TAYLOR , ELAINE H
JACKSON , DONALD
UNIVERSITY CTY
JOHNSON , TOMMIE L
CHO , DONG S
UPPER DARBY
JOY , MATHEW
LYONS , JEFFREY M
NAPOLI , NUNZIO F
POWELL , ANTHONY M
WILLIAMS , BRIAN H
BRONISZEWSKI , TIMOTHY
UTICA
SKWIRUT , LARRY D
VANDERGRIFT
BURKHART , DAVID E
VERONA
KOBUS , RICHARD J
PAYNE , RUTH
MANNING , JOSEPH C
VERSAILLES
PATTERSON , TARON
FRANCO , RICARDO
VINCELAND
VINELAND
LATTIMORE , ED
VOORHEES
MARIANELLI , PATRICIA
W SCRANTON
SYLVESTER JR, DOMINICK
DWYER , MARY J
WAMPUM
DWYER , MARY JANE
NALESNIK , MARGARET
INMAN , PHILLIP E
WASHINGTON
TATE , DEANA M
WESLEYVILLE
HARDY , FRED
WEST CHESTER
NASTASE-DOMSOHN , MICHELLE
PARK , DENNIS
THORNTON , DONALD
KONIECZKI , TAMMY J
WEST MIFFLIN
PAPA , DOMINICK A
WEST NEWTON
POWELL , MARGARET L
WHITE OAK
MARTIN , DONNA J
WHITEHALL
PAPAS , JOHN
WILKES BARRE
GOLDEN , THOMAS R
WILKES-BARRE
DILLARD , DUWAIN A
HIERS , JOHN A
THOMPSON , PATRICIA E
CORDERO , JOSE L
WILLOW GROVE
JOHNSON , ANTHONY
JONES , JOSEPH
OSBORNE , JOHN L
HALES , DOUGLAS
WILMINGTON
ROBERSON , WILLIE
WINSTON SALEM
GRAHAM , LOIS F
WOODLAND
MOORE , LESTER
YEADON
ADAMS , JAMES A
FELTON , ELMER R
SNELBAKER , CHARLES S
WEEDON , SANDRA C
WILLIAMS , CURTIS
YOUNGSTOWN
MCGOWAN , SCOTT
BUTZTOWN
$2,000.00