SEPULVEDA-DAVILA , MILAGROS
ALLENTOWN
PA
$5,000.00
MIKITA , ROBERT P
BUTLER
RUMOVITZ , LEO
EYNON
STONEKING , PAULA D
MOUNT MORRIS
PETERSON , WILLIAM F
PHILADELPHIA
BRUNNER , MICHAEL D
PITTSBURGH
JOHNSON , EVERLEAN D
RANIELI , MARY ANN
PITTSTON TWP
WALLACE , LARRY
READING
SCANDONE , GRACE D
SCHWENKSVILLE
MAHONEY , JOHN R
W SCRANTON
BABLE , ANTHONY D
AKRON
OH
$2,500.00
CHAVANIC , JAMES
ALIQUIPPA
SWAN , RICHARD J
SWAN , RICHRD J
WOMCHECK , ADRIENNE H
DEUTSCH , BARBARA E
ALLENPORT
BEKESY , LOUIS
DECENZO , FRANCIS J
GONZALEZ , VICTOR O
PLETZ , THOMAS
RAYMOND , CHRISTOPHER A
WALTMAN JR, DONALD E
ALLENWOOD
RHULE , RALPH E
ALTOONA
BUTLER , BARBARA J
AMBLER
ROBINSON , DON P
ROMANO , ANNAMARIE
ARDMORE
WRONA , PAUL A
ARNOLD
SPIELES , BARRY J
ASHLAND
VANEK , DIANE
ASHLEY
CHIARINI , MICHAEL A
ASTON
MUTCHLER , SANDRA
BADEN
ZEGLEY , DIANE M
BARNESVILLE
DANIEL , FREDERICK
BEAR
DE
CROFT , WALLACE
BEAVER
CROFT , WALLACE E
WOOLEY , PAUL R
BEAVER FALLS
DZUREK , RICHARD J
GREENE , DELDA R
WEATHERLY , DOROTHY
NASE , JAMES
BEAVER MDWS
CARTER , WALTER A
BELL ACRES
CARTER III, WALTER A
WALSH , KATHLEEN
BELMONT
CAVALLO , VITO
BENSALEM
HENDERSON , AISNA R
MAROVICH , JUDY A
PATEL , KAPILABEN S
CARROLL , DENNIS
BERKELEY HILLS
THOMAS , HARRY S
BERWYN
COLELLA , PATRICIA M
BETHEL PARK
BRICKHOUSE , CHARLES
BETHLEHEM
FERNANDEZ , CHARLES
SINGLETARY , ADRIANE
ZETTLEMOYER , ARTHUR H
DALESANDRO , RONALD L
BLAIRSVILLE
MARCHISE , JOSEPH
BLAKELY
SYRYLO , MARVIN L
BERRY , PAUL
BOOTHWYN
ERICKSON , CYNTHIA L
BOSTON
KOONTZ JR, DENNIS J
BOSWELL
BETTS , MELBA L
BOYERTOWN
GARCIA , ESTHER J
CAREY , MARY
BRADDOCK
ENGLAND , VERNON
MANNS , JAMES T
GODESKY , RICHARD J
BRENTWOOD
STUBBS , SUZAN D
STANKOWSKI , HENRY
BRIDGEVILLE
BARBSOA , FRANCISCO
BRISTOL
GIALLELLA , JUNE
PLUGULECKI , STANLEY
RODRIGUEZ , BEATRICE
RODRIGUEZ , WILLIE
SHILLINGBURG , MARIA
BROOKHAVEN
SHILLINGSBURG , JOSEPH E
ALESSANDRINE , ANTHONY M
BROOMALL
COPELAND , ROBERT
COPELAND , ROBERT M
MARTIN , DOUGLAS K
CASTEEL , LORETTA J
BROWNSVILLE
FITZGERALD , REBECCA
BRYN MAWR
FITZGERALD , REBECCA E
SPIECE , DIANE M
HILLS , VERNON
CAMDEN
NJ
SEAMAN , THOMAS W
CANONSBURG
PREBICH , ANDREW J
CARBONDALE
SERAFINI , ROBERT
MCKENZIE , MERLE L
CARNEGIE
SIMPSON , MARK E
TOZZI , PATSY P
CARTERET
NAYLOR , BEVERLY E
CASCADE
MD
MAKOSKY , JOSEPH F
CHAMBERSBURG
WOLFGANG , LARRY
OLIVER , DELROY
CHELTENHAM
OLIVER , DELROY N
CREWS , WAYNE T
CHESTER
DOWNING , KIM S
EMMENS , CARLA M
GATES , ERNEST
GIDDENS , EVELYN
GILBERT , BRIAN
GOLDSMITH , CHARLES E
HARPER , BREWINGTON
HARPER JR, BREWINGTON
HUTT , JACQUELINE R
MARSHALL , MARGARET E
MARTINEZ , PASCUAL
MUMFORD JR, JOHN M
NICHOLS , MIA
REED , JAMES G
SCOTT , KELLIE O
SUMMERS , FRANK L
WARD , HENRY A
CHERNET , JEFFREY A
CHESTER SPRGS
SHAULIS , RANDY
CLARKSBURG
HOUGH , JAMES M
CLARKSVILLE
MYLAN , VIRGINIA
BARTON , JOHN
CLAYMONT
BARTON , JOHN J
BRIDDES , BARBARA A
BROWER , PATRICIA A
CLAYTON
CARSON , JAMES E
CLIFTON HGTS
FLOOD , EILEEN
JACOBS , WILLIAM E
KENNEDY , CATHERINE A
BEVAN , RICHARD R
COAL TOWNSHIP
SCHALLER , THOMAS H
DUKE , JAMES J
COALDALE
MURPHY , MICHAEL
BRITT , DONALD
COATESVILLE
DAVIDSON , JOHN C
MERCADO , FRANCISCO
LADISIC , PETER
COKEBURG
BARNDT JR, RICHARD
COLLEGE
JOHNSON , REGINALD E
GHAWI , SULEIMAN
COLLEGEVILLE
BENECKE , WILLIAM C
COLLINGDALE
HAWS , DOROTHY M
LAMPARTER , LARRY A
COLUMBIA
LUCAS , SHAFTER V
MARSHALL , NATHAN O
SC
MCFADDEN , ROOSEVELT
NEILL , ROBERT C
CORAOPOLIS
CORUM , RICHARD L
COVENTRYVILLE
HAMLETTE , PRESLEY
JOHNSON , CHARLENE M
BECK , SHELLY C
CROYDON
STOUGH , RICHARD
DALLASTOWN
USSELMAN , JAMES
DARLINGTON
MAZALUCKY , MICHAEL S
DELANO
MAZALUSKY , MICHAEL S
ANDREWS , CECELIA
DICKSON CITY
ANDREWS , CECELIA M
CURRY , SARAH J
DILLSBURG
SIMPSON , SHIRLEY V
DINGMANS FRY
DURANT , PARIESA
DOVER
HENRIE , JAMES D
LORD , MIKEL K
DOWNINGTOWN
THOMAS , ELBERT
BUTLER , FRANCIS A
DREXEL HILL
HUGHES , JOSEPH
MAIALE , JOSEPH
NESTOR , SANDRA
NESTOR , SANDRA L
ROBINSON , MARK
BOYLE , CARETA
DU BOIS
DEMOTT , BOBBIE JO
DUNBAR
GALLO , ROBERT M
DUNMORE
VOLCH , JESSICA L
DUPONT
HENDERSON , SHARONE T
DUQUESNE
HOWARD , LORRAINE
E LANSDOWNE
RUCHE , MARRIE
SUMLER , DALE P
WOODLEY , EVELYN
BALDIGE , DANIEL F
E PITTSBURGH
MERKLIN , MICHELE M
E STROUDSBURG
VIDA , IRENE E
E VANDERGRIFT
RESIG , JOSEPH W
EAST FREEDOM
EASTON
BARNDT JR, RICHARD F
MELHEM , JOHN
MATEJOVICH , DANIEL J
EBENSBURG
WASILEWSKI , BRIAN L
ALMODOVAR , CARLOS
EDEN PRAIRIE
MN
COLON , ALMODOVAR CARLOS
POLLICK , RAYMOND
ELIZABETH
POLLICK , RAYMOND N
SHMELTZ , JOHN I
TO , SHIRLEY C
ELKINS PARK
NEWMAN , RUSSEL W
ENON VALLEY
COOK , CHARLENE J
ERIE
EDINGER , LISA
FILSON , ERIC
GREEN , JEROME V
KRIVONAK , KEVIN
POTTER , RONALD M
PYTLARZ , RUEJEUN M
SANSOM , TINA M
SMITH , MONICA
TATE , DEANA M
TORAN , MICHAEL T
HEGOL , MICHAEL F
ETNA
LATIMER , PATRICIA A
EWING
WILLIAMS , DARLENE
FAIRLESS HLS
WILLIAMS , DARRELL C
VANSICKLE , CLARK E
FARMINGTON
YOUNG , RAYMOND E
FLEETWOOD
ALEXANDER , ANTHONY
FOLCROFT
GYUKITH , WILLIAM V
DOUGHERTY , PRISCILLA S
FORD CITY
LONG , WILLIAM R
FRANKLIN
WRIGHT , GRETCHEN E
FREEDOM
MCCOY , CARL L
FSTRVL TRVOSE
SHAH , DINESH C
BATIZ , MARIA
GETTYSBURG
HARPER , ROSELLA
GILBERTSVILLE
DIXON , CAROLYN
GIRARD
JOHNSON JR, JAMES R
GLADWYNE
KOCHUBA , STEPHEN T
GLASSPORT
MOON , DAVID L
BUCHER , STANLEY
GLEN MILLS
PRICE , FREDERICK
GLENMOORE
MCGUIRE , ANTOINETTE
GLENOLDEN
IADEROSA , CELESTE M
GLENSHAW
WOLOSIK , THOMAS
WOLOSIK , THOMAS J
WOLOSKI , THOMAS J
ELLIOTT , JAMES A
GLENSIDE
TAYLOR , HERMAN L
CARTER , VALERIE M
GREEN HILLS
JOHNSON , NANCY
TRAVERS , ALMAE
WRIGHT , CAPETON B
GREENCASTLE
FONTANA , ANITA M
GREENSBURG
NYE , KAREN M
THIMONS , TERESA
BRANDON , SARAH E
GROVE CITY
AMARO , DAVID S
HAMPDEN
DE JESUS , JOSE M
KAMA , BENJAMIN
ARZUAFE , FRANCSON
HARRISBURG
BRADLEY , CLIFFORD
BUIE , GEORGE
CURTIS , EZEKIEL
DIXON , PATRICIA L
DRABENSTADT , CHRIS A
ELLISON , DURICE J
GREEN , RICHARD
HOUSE , CHARLES D
JOYCE , JERRILL
LEWIS , ESSIE M
MILLS , GENEVA
POSEY , GUARDI L
PRICE , DAVID A
REHMAN , AZIZ UR
ROACH , BEAUREGARD
ROSS , JOAN C
WATKINS , ERNIE D
ZEIDERS , THEODORE
KANNAN , SUMATHY
HAVERTOWN
RUGGEAR , FRANK J
COTTONE , MILENKA
HAZLETON
KUKLIS , THERESA A
JONES , CHERYL L
HELLAM
SUNDELIN , NANCY
HERMITAGE
BRETZ , LINDA S
HERSHEY
LUCARELLI , GILBERT V
HILLSVILLE
GOLEBIEWSKI , LORIE A
HOLIDAY PARK
HUNSICKER , EMMETT L
HOLLAND
HINES , JAMES D
HOLLIDAYSBURG
CLEARY , TIMOTHY A
HOMESTEAD
HOWIE , CASEY M
NESTLER , GEORGE J
TODD , ROSE G
MEREDITH , THERESA M
HORSHAM
SCHMIDT , ADAM A
INDIANA
WOODWARD-CARNEY , JENIFER D
SHANAHAN , ELIZABETH A
INDUSTRY
RAPCHAK , MARCIE J
JEFFERSON
HUNADI , BARBARA J
JIM THORPE
GLANIS , BRIAN
JOHNSTOWN
INTIHAR , WILLIAM L
SMITH JR, THOMAS
KOTES , CHRISTOPHER R
KENNET SQ
ZAVALA , GABRIEL Z
ZAVALA , GARBIEL Z
FREW , JAMES R
KINGSTON
HINTON , MARY E
KNG OF PRUSSA
MANGERIE , ROGER L
KOPPEL
RANDZA , EDWARD F
RANDZA JR, EDWARD
RANDZA JR, EDWARD F
FISHER , BRYANT K
LAFAYETTE HL
BOWERS , RALPH
LANCASTER
FREYTES , FRANCISCO
GLASS , SHERMAN L
HALL , MARIE L
JOHNSON , DALE M
RIVERA , ELDER
SAGET , DANIEL
CANNON , LEONA
LANSDALE
MALTESE , TONY J
SCOTT , BELWYN R
MATTOX , ARCHELLE
LANSDOWNE
PATEL , MEENA S
BARLETT , MELISSA M
LEBANON
BARTLETT , MICHAEL G
RIVERA , BENJAMIN
KOLISH , VICTOR A
LEECHBURG
MEADE , MICHELLE
REESE , CAROL A
BIEBER , RANDY
LEESPORT
HEFFNER , KENNETH C
RICCIARDI , JOYCE M
LEHIGHTON
BALINT , BARBARA E
LEVITTOWN
HARTZ , JAMES E
HOLLEY-MACK , GERALDINE
TATE , WALTER
VOORHEES , SUSAN K
SCANLON , PATRICK M
LIGONIER
MORAN , JAIME
LINESVILLE
FISHER , KENNETH E
LOCK HAVEN
POPE , DAVID A
LONG POND
ARMSTRONG , ALISHA
LYNNEWOOD
BALANCE , MICHELE D
HOLLEY , ROOSEVELT
JACKSON , DONALD G
JOHNSON , RODNEY V
WILKINS , WILLIE E
MENZEL , SCOTT
MACUNGIE
WARNING , JASON D
MALL
CRUZ , DA
MANTUA
LAWSON , GEORGE J
MARCUS HOOK
PELCHAR , JOSEPH J
MARION HEIGHT
HENDERSON , NIANZA
MCKEES ROCKS
SAFKO , KENNETH H
LESKO , STEPHEN P
MCKEESPORT
THRAPP , MARY
MECHANICSBURG
SERGE , THOMAS J
MERCER
COCHRAN , SHAWN M
MONACA
BURGER , JOSEPH D
MONESSEN
RICHIE , RHONDA
MONGAUP VALLEY
NY
NAHAR , FRANK O
MONONGAHELA
AYINDE , ETHEL N
MONROEVILLE
CAMPOLO , MICHAEL A
PIVIROTTO , ROGER A
SEGIE , MARYANN
MOOSIC
ADKINS , RAY E
MORRISVILLE
OESTREICH , CHERYL A
MCGILL , JANICE B
MORTON
MATZURA , JERRY
MOUNT CARMEL
ROBINSON , ROSETTA
MOUNT UNION
TIRPAK , EDWARD J
MOUNTAIN TOP
ROTH , KENNETH
MT PLEASANT
SCHMIDT , DIANE M
MT WASHINGTON
CIBULA JR, ANDREW
MUNHALL
ALIBERTI , THOMAS
MURRYSVILLE
EVANS , CRAIG A
JONES , MICHELE P
N HUNTINGDON
LOVAS , CAROL
LAWERY , RHONDA J
N VERSAILLES
VARGA , ANN
YARGA , ANN
SMOLINSKI , CHARLOTTE M
NANTICOKE
SQUIRE , ARTHUR
LUTHER , GARRETT L
NANTY GLO
KEMP , MANDY R
NATRONA HTS
AUDIA , CATHY
NEW CASTLE
TRELOAK , TIMOTHY A
WILLIAMS , MICHAEL
WILLIAMS , MICHAEL E
GIER , LORE ANN
NEW KENSINGTN
HARDY JR, JOHN W
HUNTER , DIANE J
SERRAO , ANTHONY F
WAUGH , SHAMEKA
JACKSON , MAURICE
NEW SALEM
JACKSON , MAURICE A
GARCIA , JOSE
NEW YORK CITY
BOOKER , ALFUGUAN
NEWARK
SPROYL , KIMBERLYN
MACRI , PASQUALE J
NEWBURG
NESKO , EILEEN A
NEWTOWN SQ
GOODMAN , BARBARA
NORRISTOWN
GOODMAN , BARBARA M
REGELER , EDWARD
ANTHONY , DAVID
NORTH EAST
LEE , SANDRA S
HERNE , WILLARD A
OLD FORGE
ECKARDT , BETTE A
PALMER TWP
HARBER , BRYAN
PATTON
HENDRICKS , GLENN A
PERKASIE
AFANASIEW , WALTER
AIKENS , ROBERT
ALSTON , SHIRLEY A
ATKINSON , EASTON V
AZO , KODIE C
BANKS , EDWARD
BARLOW , LATASHIA K
BARLOW , SONYA
BARNETT , BETTY A
BATTLE , DAVID
BAUER , LINDA L
BEATTIE , JUDITH E
BEHAN , FRANCES
BELTRAN-GUZMAN , JUAN A
BELTRANTE , VICTORIA
BERNARD , JETHERINE
BLANGO , JOHNNIE MAE
BLOUNT , EZRA B
BLOUNT , TINA
BORDEN , THOMAS
BOWEN , JAMES R
BOWMAN , DAVID W
BOWMAN , LAURA
BOZARTH , MAUREEN
BREAKER , SIMONE E
BRINKLEY , MILTON M
BROCKINGTON , SHIRLEE
BRODBINE , KATHLEEN B
BROWN , IVAN L
BROWN , REGINA H
BURGESS , JOANNE F
BURNO , WARREN
BURTON , DWIGHT D
BURTS , CAROL R
BUTCHER , BARBARA T
BYTOF , STEPHANIE M
CADOGAN , ONEIDA E
CALHOUN , MARCUS S
CAMARA , FOUSSEINY
CANARA , FOUSSEINY
CANTY , SABRINA B
CANTY , SHIRLEY A
CARTER , KELCH J
CARTY , EVERTON
CARUSO , BETTE
CEASAR , SHIRLEY
CHAPMAN , JUDY
CHIVON , FORD
CHOICE , JUDY L
CILIONE , ANNA A
CLACHAR , DUKELY
CLEMENTS , CHERYL A
COHEN-WILUSZ , RICHEL
COLE , CHARLIE R
COLE , ZAKIAH
COLES , MICHELLE Y
COOPER , DELORES
COOPER , MAXINE O
CORTESE , JOSEPH
COX , TARI
CRUZ , SAMUEL
CUMMINGS , ADRIANA
CURTIS , MILDRED
DANGERFILD , JEAN
DAVIS , MELVIN
DAVIS , MICHAEL
DAVIS , STELLA L
DE JESUS , OSCAR
DEJESUS , LEONELA
DEJESUS , WILFREDO
DEMALAVEZ , JOHN A
DIFEDERICO , RAYMOND
DIFRANCESCO , DOMENIC A
DIPRE , LUIS D
DIX , SAMMIE L
DONNELLY , ALBERT
DOUGLAS , NORMA L
DUNCAN , MARK T
DZWIL , PAUL H
ELLIOTT , VINCENT
ELLIS , ANTHONY M
ELNAGI , AHMED
ENGLISH , DESMOND H
FIRBY , BRYANT N
FLETCHER , SHARON J
FORD , CHIVON D
FORD , JOHN D
FORDE , COLLIN
FRANK , ROBERT P
GALLAGHER JR, WILLIAM
GALLMAN-JONES , LLISA
GELLION , MICHAEL C
GEORGE , DEBORAH A
GILLIM , BRENDA
GILLYARD , ELIJAH
GOUCK , FRANCIS D
GRADY , ALBERT
GRADY , NELLIE M
GRAHAM , FRANCES M
GRAVES , ELAINE R
GREEN , MELVIN D
GREGG , EDNA
GUYEA , IDA V
HACKETT , ANTHONY
HALL , DAVID
HALTERMAN , MICHAEL P
HARDWICK , HOWARD
HARDWICK , REGINA N
HARMON-MILES , RYONONA
HARRIS , CHRISTOPHER
HARRIS , RALPH
HASKINS , ABNER
HASKINS , ABNER L
HAYES , CARLENA S
HAYWARD , CHARLES
HEATH , DONNA
HENDRIX , WILLIAM S
HERBIN , DEBRA A
HICKS , WANDA K
HILL , ROBERT
HOPSON , DENNIS
HOUSEL , TYRONE
HOWARD , DENISE C
HOWELL JR, LEONARD
HUGGINS , ESTELLE E
HUMAN , PRIMES
HYLTON , BARRINGTON
IACCIO , THERESA G
IGIOZEE , CAROLINE E
INGRAM , SHERRY D
IVY , STEVEN C
JACKSON , CONSTANCE
JACKSON , DEVON D
JACKSON , VONIA LEE
JAMES , HENRY P
JEFFERIES , SAMUEL
JOHNSON , DENISE
JOHNSON , JOHN
JOHNSON , KIMBERLY D
JOHNSON , MILDRED
JOHNSON SR, LORENZO
JONES , AMANDA
JONES , BETTY
JONES , TAMARA S
JOSEPH , JOHNSON
KELLY , JAMES E
KELLY , THOMAS J
KIRVEN , LORRAINE
KIRVEN , RICHARD
KNIGHT , GERALD
KNOXKENNER , LEONARD
KRECKO , CHARLES J
KUSNIESZ , LAURA A
LAMANA , LOUIS D
LAMBERT , LEONA M
LANE , HATTIE
LAW , ANTHONY
LAYMAN , JOAN J
LAYMAN , JOHN J
LEAMY , ALFRED
LEAMY , ALFRED E
LEE , CARL J
LEHUE , LOIS T
LEWIS , LEONARD J
LIGON , DORIS E
LIGON , TRACEE
LITTLETON , THELMA
LOVE , KATRINA
LYERLY , HAZEL
LYNCH , TIMOTHY
MAC , LAM H
MACEY , DOROTHY
MACH , LAM H
MAJKA , MARY
MANSARAY , IBRAHIM B
MARTINEZ , PEDRO
MCBRIDE , HERBERT
MCBRIDE , HERBERT L
MCBRIDE , LORETTA
MCCOREY , TRACEY J
MCCRAY , FRANK J
MCINTOSH , LYNNE
MCKAY , JACQUELINE J
MERRIMAN , WILLIAM J
MICHAELS ,
MIDGETT , NANCY J
MIDGETT , PRESTON
MIKELL , GEROME
MILBOURNE , CHARLES
MILBOURNE , CHARLES M
MILES , JOANNE W
MILES-HARMON , RYONONA
MILLER , LISA
MITCHELL , BRETT
MITCHELL , LASHAWN
MITCHELL , MARGARET J
MOORE , MARY R
MOORE , RENEE
MORRIS , RODNEY
MOSES , JOHN G
MURIEL , EFRAIN
MURRAY , BRANDEN H
MURRELL , SUSAN
NIEVES JR, ANTONIO
NOBLES , FANNIE
ONG , YEN NGOC
ORTIZ , RODOLFO
OZUNA , MARIA S
PARKER , RODERICK W
PATTERSON , JEAN
PATTERSON , JOAN
PATTERSON , ROBERT L
PEEK , STANTON
POOLE , DERWIN
PORTER , SANDRA
PORTLOCK , CHRISTINE
PRESTON , JULIA
PROVENCANO , DAWN A
PROVENZANO , DAWN
PROVENZANO , DAWN A
PROVENZARO , DAWN
QUINN III, BERNARD
RAGSDALE , PAMELA
RAWLS , BERTHA
REDDING , JEAN
REID , CHESTER N
REID , JIMMIE
REID , ROBERT
RENTAS , CARMEN M
RESTIVO , FLORENCE
RICHARDSON , IVA C
RICHARDSON , MATTHEW
RICHMOND , LARNESSHA J
RIVERA , TONY
RIVERS , DAVID
ROBINSON , DENNIS
ROBINSON , EVELYN
ROBINSON , KATHLEEN
ROGERS , OCTAVIUS L
ROSA , ALEDANDRO
ROUGHTON , JOSEPH
RUFFINGS , SHEILA
RUMBLES , EDWARD LEE
SANCHEZ , LUIS A
SAVAGE , SABRINA
SAVAGE , SASHA A
SCHMID , MICHAEL F
SCOTT , KAREN G
SENIOR , JACQUELINE M
SHAW , YVETTE T
SHIRER , TANYA J
SMITH , ARTHUR
SMITH , CONRAD J
SMITH , ERNEST
SMITH , GABRIELLE V
SMITH , MARION
SMITH , STEPHEN M
SOLOMON , NATALIE
SPANN , DAVID
STANFIELD , ROBERT F
STANSFIELD , ROBERT F
STERLING , JONES D
STITH , DEBORAH A
STOCKTON , DELORES
STOKES , MACK
STRATTON , GERALD C
STUKES , VIOLA
SWANKI , JOHN M
TAYLOR , ARTHUR D
TCHANA , NICAISE
TERREFORTE , LOURDES J
THOMAS , ANTHONY K
THOMAS , CAREY
THOMAS , CHARLES
THOMAS , CHARLES H
THOMAS , DELROY
THOMAS , GREGORY
THOMAS , JENNIE
THOMAS , VON W
THOMAS JR, GEORGE
THOMPSON , ALFRED
THOMPSON , FRANCISE
THORNTON , PHYLLIS D
TIETJEN , VERNA
TINI JR, ENRICO
TRANG , JOHN
TULLIS , MARY A
WALLACE , JILLIAN
WALLACE , KATHLEEN
WALLACE , KATHLEEN M
WALLEY , ALICIA S
WELSH , JOHN J
WESLEY , NATALIE M
WEST , CAPAYETTE
WEST , PATRICIA A
WHITAKER , MARIE B
WHITE JR, GEORGE C
WHITFIELD , BERNICE
WILCOX , ANNETTE D
WILKERSON , JAMES W
WILLIAMS , BRYTON P
WILLIAMS , CELIA J
WILLIAMS , EUNICE
WILLIAMS , GENE
WILLIAMS , LOUISE
WILLIS , SABINA
WILSON JR, EDWARD K
WOODSON , ROBERT
WOOLFOLK , BARBARA J
YOUNG , RICHARD
MYCHAJLYZYN , MICHAEL
PHOENIXVILLE
FIEDOR , JOHN
PITCAIRN
ALLEN , RUTH
BLUMER , JENNETTE
BONNAR , GLORIA M
BUSH , CAROL A
BYRNE , JAMES H
CAMPBELL JR, WILLIAM H
CAMPOLO , JOSEPH
COKER , JACQUELYN C
COLE , DENISE E
COUSAR , LESLEY A
DAVIS , JAMES
DEAN , JOHN M
DOYLE , JACK
DUNBAR , ALONZO
GLOOR , VALERIA
GRECH , KEITH A
HARDEMAN , COZIA T
HARPER , LILLIE MAE
HERBERT , CURTIS
HIMON , KATHLEEN M
HONELL , ALVIN
JAMES , CATHERINE A
KENT , BETTY L
KOEHN , GREGORY E
KRISTOBEK , MELISSA
KRISTOBER , MELISSA
KUNOLD JR, REGIS A
LADASKY , JOHN
LATNAM , EBONY D
LOCKE , DAVID R
MARSHALL , SUSAN
MARSHALL , SUSAN J
MCCLENDON , TONI
MCKAY , MAUREEN
MCKAY , MAUREEN L
MELOCCHI , FRANCO
MORTON , DOUGLAS
MOYE , DORSE E
NOVICKI , AMY L
OLSON , JAMES K
PACK , JAMES A
PAPINCHAK , JAMES
PAPINCHAK , JAMES R
PEEPLES , KIM
PICKETT , EDWARD E
REY , JOSE C
ROGER , BOTTI
RUCKER , JAMES
RUSH , LAWARREN S
SANDERS , MICHELE
SANDERS , MICHELE L
SCHUBERT , MARY
SCOTT , ROMEL W
SNEAD , CALVIN J
SOPCAK , PATRICIA A
SPENCER JR, DAVID
STANISKI , NOREEN
THOMAS , EDWARD W
TIBERI , THOMAS J
TODD , SCOTTY
TOLIVER , GREGORY W
TUCKER , LEONA
VENNIE , TENISHA
VOLPE , ANGELO
WEIS , ZACHARY
WILSON , GEORGE
YOVANOVICH , DAVID P
ZDOBINSKI , DENNIS
GECHUNIS , CATHERINE A
SINCAVAGE , DIANE M
PLAINS TWP
PADDOCK , KIMBERLY A
PLYMOUTH
NELSON , NORMAN K
PLYMOUTH MTNG
HECKROTE , WINFIELD H
POTTSTOWN
ROGERS , RICHARD
RADER , JUDITH M
POTTSVILLE
RAFFERTY , FRANCIS H
PRESQUE ISLE
ZUKOWSKI , DORIS M
PROSPECT PARK
LELLOCK , JACILYNNE S
PUNXSUTAWNEY
LONDON , TESHAWN M
QUARRYVILLE
BOOKER , JOHN
CHAPMAN FIGUEROA , LEONARDO
CHARLES , DWANE
CORTEZ-FERNANDEZ , JOSE L
HAUBRICH , JONI J
HELWIG , JOHN R
HINES , CURTIS V
MARTINEZ , OLGA
OAKES , JENNIFER L
PASKOWSKI , DONNA L
PERALTA , JASON A
PERALTA , PETER A
PEREZ-MARTINEZ , OLGA
PIRELA , ASUNCION
REYES , ELIAS D
RODRIGUEZ , JOSEFINA
SANTIAGO-CARABALLO , ISMAEL
SANTIANG-CARABALLO , ISMAEL
VUONG , KY
RINALDI , DONALD W
RINGTOWN
NEIZER , JOANNE L
ROYERSFORD
PALJAVCSIK , JOSEPH G
RUSSELLTON
PALJAVCSIK , MARY V
BUTTORFF JR, JOHN O
S WILLIAMSPOR
FORD , CAROLINE
SAXONBURG
SANFORD , TRACI LYNN
DANIELS , FREDERICK L
SCARBOUGH BEAR
SCARBOURGH
SCARBOURGH BEAR
CARTER , DONALD
SCRANTON
COOPER , KEITH A
GONZALEZ , OLGA
JUDGE , GEORGE J
SOHNS , MARGARET A
SEWICKLEY
FOY , MARY M
SHARON
KOLBRICH , CHARLES
OLIVA , LUIS M
SHILLINGTON
NOLL , MYLONG C
SHUYKL HAVEN
LATTANZIO , CHARLES
SICKLERVILLE
BLACK JR, ADOLPH P
SINKING SPG
GEORGE , BETSY A
PRENTICE , WERONA
ROSS , KELLY S
SLIPPERY ROCK
ANDERS , HAZEL M
STEELTON
BORATA , MARLENE M
LESCANEC , BETTY L
DEAN , BEVERLY E
STRABANE
DEAN , JAMES A
CLEGHORN , WALTON L
STROUDSBURG
CLOWNEY , DAVID L
STUDENY , JOHN
HARBAUGH , MARY A
STURGEON
GARAFALO , LINDA
SWARTHMORE
GAROFALO , LINDA
MANSFIELD , ROBERT R
SWEET VALLEY
SWISSVALE
SMITH-MOYE , ANNETTE
LEPRI , LAWRENCE
TANNERSVILLE
KILLIAN , ANGELIC M
TARENTUM
LAPACHINSKY , FLORENCE D
TEMPLE
JEDNICK , IRENE A
TIONESTA
HOWARD , BARBARA
TOBYHANNA
MCNEILL , TALEEYAH R
TOWNSEND
KOCHANOV , MARK A
TRAFFORD
BARROLLE , SAMUEL H
TRENTON
YOUNG , FRANCES
JONES JR, NEAL
TURTLE CREEK
CLIFFORD , CHERIE L
UNIONTOWN
THOMAS , JUSTIN L
BOND , RASHEED
UNIVERSITY CTY
CARROLL , THOMAS
MONTAGUE , CASANDRA
WHITE , SANDRA
CHOWDHURY , MOHAMMAD S
UPPER DARBY
DAVIS , STANLEY
JONES , EARL
KEPPLER , ROBERT
KING , MARK S
MARSHALL , JAMAL
POWELL , ANTHONY M
REED , VERNON
WEBER , RICHARD
UPPR ST CLAIR
WEBER , RICHARD F
MICHAEL , TYRONE D
VALLEY STREAM
MCVEY , MARILYN
VANDERBILT
BENZO , JOHN
VERONA
THOMAS , MARLENE
ARMSTRONG , MICHAEL
VERSAILLES
BROWN , LESLIE J
MILLER , BARBARA A
MIGLIORI , MILDRED
WHITESELL , ANNA G
WARRINGTON
DAVIS JR, ALFRED
WASHINGTON
HUGHEY JR, RAYMOND T
SHELDON , RAYMOND G
WATERFORD
BAIMON , RICHARD
WAYNESBORO
BOLDEN , BERNADETTE L
WEST CHESTER
FOX , WILSON J
PARK , DENNIS K
PACK , JACOB
WEST MIFFLIN
OROURKE , GERI D
WEST NEWTON
ACEUEDO , ROGELIO
WEST READING
BRANNAGAN , TIMOTHY R
WHITE OAK
MOTLEY , DOUGLAS W
WILKES-BARRE
PARCINSKI , LISA A
WEIR , BERNICE
LORRAINE , CONSTANCE
WILLIAMSPORT
BIELLO , DOLORES M
WILLOW GROVE
DINKINS , CALVIN R
JACKSON , MARY
BRIGGS , DOROTHEA
WILMINGTON
BRIGGS , DOROTHEA L
BRIGGS , SHIRLEY R
TAYLOR , JOHN W
RITCHIE , JOHN P
WOODBURY
BENWAY , ARNOLD LEE
WOOLRICH
SMITH , DAVID W
WOOLWICH
CAPO ZELLO , MARILYN R
WYOMISSING
ALLEN , JOHN L
WYSOX
HARTZ , JAMES
YARDLEY
HUNTER , TERENCE J
YORK
MCCLOSKEY , EDWARD J
$1,200.00
LOPEZ , LUIS E
PETERS , CHARLES J
LIVINGSTON MANOR
RODRIGUEZ , DENNIS L
HUMMELSTOWN
$1,000.00