CALKDERONE , FRANK
ALLISON PARK
PA
$5,000.00
MATHIANAS , SHAWN
BEAVER
KONG , OKJIN
CHALFONT
GIST , JAMES P
ALIQUIPPA
$2,500.00
GIST , LUCILLE
TADDEO , ABE R
TURNER , TRIKYNA R
BONILLA , ELIEL
ALLENTOWN
LANTIGUA , CARLOS
MILLER , DESROY D
CZAKE , JOHN
SUNSERI , VINCENT S
FOWKES , TONYA L
ALTOONA
PEIRCE , SHELLY L
KNAVISH , LEONARD A
APOLLO
GERST , SUSAN E
ARDARA
WILLIAMS , CHRISTINE
ASTON
PADDOCK , THOMAS F
AVOCA
ZARASTSIAN , DOROTHY
SCHWARTZ , DAVID
BALA-CYNWYD
LAMPKINS , KEITH A
BEAVER FALLS
GIRA , ELIZABETH F
BELLE VERNON
MILLER , ANN
JONES , SYREETA J
BENSALEM
MURATI , SEJADIN
SCHADA , RUTH J
CINTRON , JOSE L
BETHLEHEM
COWLING , RANDALL
SANDERS , RANSOME H
VITALE , ANGELA G
MIELE , ELEANOR V
BRENTWOOD
JONES , CATHY J
BRIDGEPORT
NEEL , KIM
BUTLER
WEST , MIMI V
CAMDEN
NJ
HAYES , MICHAEL E
CANONSBURG
STEGENGA , GEORGE B
CLARK , JEROME R
CARLISLE
CRUZ , JOHNNY
CATASAUQUA
CRUZ , JOHNNY M
TSOUKALOS , CHRISTOS V
CHADDS FORD
TUBBS , MICHAEL A
CHAMBERSBURG
BATCHO , ANDREW G
CLEARFIELD
WARD , FRANCIS
CLIFTON HGTS
WORKMAN , ALEXIS
GONSAR , TODD
COLLEGEVILLE
HILL JR, BENJAMIN
COLLINGDALE
HELINSKY , STANLEY B
CONNELLSVILLE
BROWN , JAMES R
CRUM LYNNE
INGRAM JR, ISRAEL
DOWNINGTOWN
LAMELZA , MICHAEL J
DOYLESTOWN
YIM , YOUNG C
DRESHER
LOCKLEY , CHARLOTTE A
DREXEL HILL
MARUSAK , JOSEPH
DRIFTON
HINTON , CLARENCE H
E LANSDOWNE
SPERRING , DONALD G
E PITTSBURGH
KENNY , FRANCIS S
EAGLEVILLE
MOORE , SUSAN R
EFFORT
SIRLEAF , MARY N
ELKINS PARK
MEYER JR, BILLY R
EPHRATA
GAINES , ZECHARIAH L
ERIE
CHESCO , RITA
FLOURTOWN
GREEN , MARK A
FRACKVILLE
MENGEL , JOSEPHINE
FREEDOM
CAUTI , MARGARET
FSTRVL TRVOSE
SMITH , JAMES R
GENEVA
NY
SEITZ , GRETCHEN
GIBSONIA
GREEN , BERNARD W
GLENOLDEN
BRADY , DARRYL D
GREEN LANE
ADAMS , ANTOINETTE A
GREENSBURG
LEWIS III, ANDREW E
HARLEYSVILLE
CLARK , BETTY LOU
HARRISBURG
HOLMES , JEROME K
HORNE , KENNETH J
KUSMIERCZYK , STANLEY L
LAYTON , GAYNETTA C
ROBERTS , JAMES M
SANTIAGO , RAFAEL
STEWART , CLEFTEON M
STEWART , MICHAEL A
STEWART , NIKKOLE L
TAYLOR , DONALD
URRUTIA , MARIAN
WASHINGTON , MONICA L
LOPEZ-CLELOSCYZK , CHRISTIAN
HAWLEY
RIVERS , KENNETH D
HENRYVILLE
SMITH , ROOSEVELT
HIGHSPIRE
BLOUNT , RONALD
HOMESTEAD
COGSDELL , CHRISTINA
ANTONAZZO , DONNA M
JOHNSTOWN
STILES III, WALTER A
SURRATT , BRUCE E
WENTZ JR, ARTHUR L
WITKOSKY , AMY J
CRAVEN , CHRISTINA L
KITTANNING
ANTHONY , DAVID A
KUNKLETOWN
MANAHAS , HARRY K
LANCASTER
PRINGLE , MICHAEL S
SIMMS , SANDRA
MACHAK , THOMAS J
LANGELOTH
KIRWAN , RORY
LARKSVILLE
VA
WARD , SHERRONDA M
LAWRENCEVILLE
MATHENY , JENNETTEY
LEBANON
ADAIR , GREGORY
LEVITTOWN
MISAWIC , RUBY K
RIMFORD , LEWIS
CILIBERTO , ROCCO A
MANAHAWKIN
KELLER , CHARLES R
MCDONALD
SOBOSLAY , ANTOINETTE
MCKEESPORT
STEWART 3RD, HOWARD J
MEDFORD
HOCH , DONALD Y
MERCERSBURG
PERKINS , MARIANNA M
MID CITY EAST
GAUMER , CALEB E
MIDDLETOWN
BRUBAKER , JAMES E
MINERAL POINT
COONEY JR, HAROLD T
MONTVILLE
BROOKS , MICHAEL
MOUNT OLIVER
PATTON , JOSEPH D
KUBLA , BONNIE S
NATRONA HTS
MONTELEONE , ROSALBA G
NEW BETHLEHEM
AZANERO , RICARDO
NEW YORK
GOCHENAUR , DONNA
NEWPORT
COOK , JAMES
NORRISTOWN
COOK , JAMES C
FRAZIER , DORIS
EELLS , WILLIAM J
OAKLYN
POLKE GREEN , MALINDA
OAKMONT
HANEY , MICHAEL P
OIL CITY
RUNNER , DAWN L
PARKESBURG
SCOTT , DESIREE
PENNSAUKEN
ACEVEDO , LUIS
PHILADELPHIA
ADAMS , BERNARD
ALLEN , GEORGE
ALLEN , GREGORY
ALSTON JR, EMERSON
ALVARADO , MINERVA
AMPATZIS , EVANTHIA
ANTOINE , ANDREW A
BACON , MILDRED
BALLY , TONY
BANGURA , ABU B
BAOU , EKUA
BARNES , GEORGE H
BAUGH , JAMES
BLAGMAN , WILLIAM
BOLLING , AMBER
BOMEY , TIM
BONNER , RHONDA
BOSTIC , BETTYE
BOYD , DEBORAH
BROOKS , IELICIA
BROWN , CALVEN
BROWN , VERNA L
BUDU , EKUA
BUDU , EKUA A
BURGESS JR, JOSEPH M
CAMP , LORRIE A
CARDONA , JOSE A
CHESTNUT JR, THOMAS
CLEMENT , MELVIN H
COBB , CHARLOTTE
COLON , DEBORAH
COMBS , DEMRTRISS
COMBS , DEMTRISS
DAVIS , WALTER E
DENT , KEVINA K
DIXON , BARBARA J
DIXON , RAHEEN H
DUNCAN , MARK T
DURSO , KATHLEEN
DYER , DONNELL
ELLISSHUMATE , GRETCHEN
EPPS , SCHUYLER
FANT , GWENDOLYN T
FEAGINS , RUBEN E
FIELDS , ANTHONY C
FLEMING , VALERIE
FORDE , COLLIN M
FOREMAN , CARLETTE M
GANGES , WILHELMINA
GAUSE , BRENDA
GONZALEZ , MARITZA C
GRANDY , ROBERT
GRAWES , WALLACE
GREGORY , CLIFFORD
GRIER , SYLVIA
GRIFFITHS , MARCUS G
GRIMES , PEARLESTER
HALL , SUSANNA
HARRIS-ROSSER , MARY
HILL , RAYMOND R
HOLMES , DARRELL A
HOLMES , DENNIS E
HOWIE , HERBERT
JACKSON , VINCENT
JAMES , BARBARA E
JENKINS , CHERYL
JOHNSON , DAVID A
JOHNSON , KIMBERLY D
JONES , ANTOINETTE
JONES , RONALD
JONES , VERONICA
KANE , HENRY T
KELLY , CHARLES P
KNIGHT , TRACIA N
KNIGHT , WILLIAM
LAMANNA , ROSEMARIE
LASSIER , WILLIAM
LEMONS JR, WILL O
LEONARD , JONI
LEWIS , WALLACE S
LINTER , ALISA N
LOGAN , HARRY
LUCKY , JOSEPH D
MACKINS , GREGORY
MALIK , MUQADDIM
MANDY JR, CHARLES E
MARRERO , ELEAZAR
MARTIN , DENNIS J
MATHIS , MONTAQUE V
MATOS , ANGEL
MCCUTCHEON , LILLIAN
MCDONOUGH , MARTIN
MCGRATH , JOANNE P
MCKENZIE , MARLENE A
MIDDLETON JR, HENRY
MILLER , VERONICA
MONK , HENRY J
MURCHISON , MELVA E
NICHOLS SR, MARK A
OLIVER , BERNARDO
OWENS , RAHSHEEM D
PARKER , CHARMAINE
PATEL , NILESH M
PETERSON , MARSHA F
PITT , MARY C
PORTER , BARBARA J
PRESSLEY , SAM D
RANDOLPH , JAMES E
RAY , ERIC E
RIGGS , EUEINTESA A
RIOS , DANIEL
RIOS , JOSE A
RODRIGUEZ , UBALDO
ROSSER , MARY
SAUNDERS , CARMELA
SHELTON , MILTON L
SINGLETON , DERRICK
SMITH , LOUIS
SMITH , LOUIS S
SMITH , NELISHA
SOLOMON , JAMES
SPELLER , SEVEN
STEIFF , KAREN L
STEWART , GENEVA
STOKES , MILT
STUCKEY , SHEVONNE L
THOMPSON , THOMAS
THOMPSON , THOMAS J
TILLEY , NANCY
TOWNSEND , SYLVESTER
TRAN , MINH V
VENANO , JEANNOT
WADE , LESLIE
WARD , ELAINE
WARING , SPENCER R
WARNING , SPENCER R
WATERS , DANIEL C
WILEY , RENEE
WILLIAMS , TIMOTHY R
WILLINGHAM , CHARLES
WILLIS , EMMA
WOMACK , BETTIE J
WRIGHT , DENNIS L
YANCEY , ELEANOR W
ADAMS , TIMOTHY P
PITTSBURGH
BRISTON , EUGENE
BURHAM , CAROL A
CARRAWAY , JOANN
CLARU , DEBORAH J
DAWKINS , BALDWIN B
FARRAR , RICHARD D
FLEMING , ANDRE G
HILLIARD , DORIS J
JOHNSON , ASHLEY L
JOHNSON , MAURICE Q
JUGOVICH , PAULINE
KACZOROWSKI , JIM K
LEE , JULIUS D
MCCLAIN , RICHARD
MCCLEAN , ADRIAN
MIELE , ELEANOR
OLDAY , MARY
ROBINSON , VELMA
SHIPMAN , CALVIN
SMUTNEY , DENNIS K
SNYDER , HELEN A
STEIN , MILTON H
STUMPER , MICHAEL J
THOMPSON , JOLENE
WASHINGTON , MARION J
WILSON , LESLIE M
YANKO , HAROLD J
KOVACH , MICHAEL
PLAINS TWP
BLY , SHANNON D
PRESQUE ISLE
TORRIE , HENRY A
PROSPECT PARK
FAVA , ANGELO
READING
GONZALEZ , HECTOR J
HEINECKE , MICHALL R
OLAFSEN , DENNIS M
RIVERAOSORIO , CARLO J
VERAOSORIO JR, CARLOS
SCHARTLMULLER , CAROLYN
REINHOLDS
SCHARTLMULLER , CAROLYN M
PEDE , ANNELEE M
ROYERSFORD
SMITH , ALICE M
SAINT THOMAS
CALVO , MAUREEN J
SAYLORSBURG
REEVE III, CHARLES C
SAYRE
BERKOSKI , BRYAN S
SCRANTON
COYER , GENE G
MURPHY , MICHAEL T
GREEN JR, WILLIAM
SHAMOKIN
YAN , SHEW L
SHAMOKIN DAM
STOYE , BARRY L
SHILLINGTON
VANSCYOC , NANCY L
SHIPPENSBURG
MCGRATH , JOANNE
SOUTHAMPTON
MELE , VICTOR J
SPRINGFIELD
KASOVICH , THOMAS W
STARJUNCTION
TREMBLER JR, PATRICK
STEWARTSVILLE
TYNES , GUSSIE M
TOBYHANNA
GEER , JAMES
TRENTON
WARD , KERRY
WILLIAMS JR, ROBERT
TROUT RUN
KOVACIK , JOZEF
TYRONE
CHURY , DAVID
UNIONTOWN
MOORE , HERMAN L
UNIVERSITY CTY
PATEL , RINALKUMAR K
UPPER DARBY
SAGGIOMO , WILLIAM R
MORRIS , OCTAVIA
VERONA
MORRIS , OCTAVIA M
PRAEEKE , RICHARD E
W SCRANTON
MOHN , JOHN W
WAYNE
MONAGLE , JAMES F
WEST CHESTER
STAPLES , SEKERRA
WEST MIFFLIN
GRENCAVAGE , JEROME D
WILKES BARRE
MALONEY , DOROTHY A
WILKES-BARRE
ODONNELL , GERALD J
BOWER , JANE M
WILLIAMSPORT
REID , JUDY M
TRICE , MITCHEL W
RADICK , PHILIP N
WILLOW GROVE
SULKOWSKI , REGIS T
WILMERDING
KOHARCHIK , JOHN T
WINDBER
SWEENEY , JOHN M
WOODLYN
GORDON , SAMUEL
YOUNGSTOWN
OH
SOBINSKY , LARRY K
KOSOR , PATTY A
YOUNGWOOD
CUFFY JR, WENDELL
$1,600.00
SPENCER , THOMAS
BRISTOL
$1,200.00
MACON , CARRIE
LONG POND